“Dlouhé čekání na obsluhu,”

Restaurant Locale Friuli
Recenzováno: 3. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Dlouhé čekání na obsluhu, jídlo průměrné.
Jede se na kvantitu , ne na kvalitu . Ve Špindlu najdete mnohem lepší restaurace .

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Jilecc.

2024185 recenzí

Recenzováno: 20. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Těstoviny výborně trefené,cena c centru Špindlu přiměřená,obsluha rychlá, hospoda s pěkným výhledem, všude čisto.

Poděkujte uživateli martinn290.
Recenzováno: 2. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde s rodinou a přáteli v létě na terase. Je tu neustále plno- není se čemu divit. Kuchyně výborná a servis taktéž! Doporučuji žebra a k tomu točená Plzeň. Výborná kombinace

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli KubaBerry.
Recenzováno: 28. října 2019

Obsluha slušná, jídlo většinou velmi dobré. Pěkné prostředí. Cenově dražší, ale ještě akceptovatelné v cenově "ulítlém" Špindlu.

Poděkujte uživateli 696stan12345.
Recenzováno: 15. září 2019 prostřednictvím mobilu

Pomala obsluha, ktera ma na vse dost casu, jen na venovani se hostum cas jaksi nezbyva... kdyz jsme je prosili o vcelku bezne veci, zdalo se, ze jsou dotceni, ze jsme neprecetli vsech jejich 20dilu jidelniho a napojoveho listku a tudiz nevime, ze tento nesmysl nemaji v nabidce... vse podtrhuje hrst na kost zmrzlych boruvek v poharu, ktery deklaruje cerstve boruvky z Krkonos... :-) ale... clovece nezlob se... kafe celkem uslo ;-)

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli honzar480.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant Locale Friuli, si také prohlíželi

Špindlerův Mlýn, Krkonošský národní park

Už jste navštívili Restaurant Locale Friuli? Sdílejte své zkušenosti!