Recenzováno: 22. srpna 2018

pidi pokojík , nepříjemné přijetí ani neřeknou nač máte nárok , upadla klika a na recepci řeknou at je jeden dole a jeden nahoře , smrad plísně a sava v sauně a vířivce , plus je masáž a opravdu dobrá kuchyně ,,už

tam nejedu

Tip ohledně pokoje: strašně malé pokoje
Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Krista H.
Recenzováno: 2. června 2018 prostřednictvím mobilu

Jsme tu druhý den. Pokoj strašně smrdí, celý den větráme,ale furt to tu smrdí jak u babičky, když se pocuravala. Smrad je fakt odporný. Pri nasem prijezdu- vecer- Pan na recepci nám řekl, že s večeři máme smůlu a to jsme přijeli o 10 minut později a volali jsme dvě hodiny dopředu, že stojíme v zácpě, jestli nám tu večeři můžou schovat. Nemohli. Potom nám neřekl, jak to tu funguje, ale hned nás skasnul za psa. Takže druhý den ráno, když manžel náhodou slyšel, že se mají večeře objednávat předešlý večer, šel za recepčním a ten mu řekl, že ani dnes nedostaneme večeři, že jsme si to měli zapsat vcera. Jenže jak, když nám ani nic při příjezdu neřekl ani zapisovací papír?.... Manžel se vytočil a vyžádal si zapisování večeře. Pan řekl, že neví jestli to ještě půjde zaridit. Fakt pobyt snů. Do welnes se ani neodvazujeme. Ještě že zítra už jedeme domů.

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli Mirka B.
Recenzováno: 10. března 2018

Nazval sem svou recenzi "Slevomat", protože, jak známo, většina z nás, když něco dostane za příznivou cenu, dokáže přimhouřit očíčko.
Popíšu vám tedy kde bylo nutno přimhouřit očko.
Alpský hotel má vcelku slušnou polohu, ale pokud byste chtěli nasadit lyžáky a jít ke sjezdovce, asi vás budou bolet nožky.
Personál recepce příjemný a vstřícný. Pokoje, pokud mohu soudit podle našeho, příjemné, útulné, v dobrém stavu.
Teď k restauraci. Hned první dojem nic moc.
V naprosto prázdné restauraci:
"Můžu prosím ten řízek dostat bez okurky?"
"Nevím, my máme velkého a zlého kuchaře..."
No těpic. Ani jak vtip to není moc dobré.
"Prosím vás, já mám v té roládě vlas..."
"Prepáčtě."
Tečka...
Jinak jídla vcelku slušná. Na menu výběr ze dvou jídel, ale až od druhého dne. Uzeniny na snídaních tragické i na "tříhvězdu".
Wellness zmiňovaný v jiných recenzích... No tak ano. Už jsem viděl lepší, na druhou stranu byli jsme dvakrát a vždy jsme ho měli pro sebe sami. Pokud by nás tam bylo víc, už by to taková hiparáda nebyla. Sauna je opravdu jen pro tři.
Podtrženo, sečteno, i když to vypadá, že si stěžuji, dostali jsme za slušný peníz vcelku dost muziky.
Dovedu si představit, že bych se do Alpského hotelu vrátil.

Datum pobytu: únor 2018
Poděkujte uživateli Mikee1973.
Recenzováno: 20. února 2018 prostřednictvím mobilu

Jako výchozí bod pro turistiku je hotel velmi dobre situovany, což jsme ocenili. Pokoje jako takové byly obstojne a nic nám zde nechybělo. Jídlo bylo průměrne, ale na prodlouženy víkend stačí. Co nás však velmi zklamalo bylo zdejší hotelové wellness(jestli se to tak vůbec dá nazvat). Jedna sauna s kapacitou pro max 3 osoby, virivka napustena do poloviny a s velmi kalnou vodou, nefunkční infrasauna, nefunkční ochlazovaci bazének, nefunkční sprcha u vstupu a minimum prostoru k převlečení a k odpočinku (2 lehátka?). Cely tento prostor navíc velmi špinavý a nevkusne vyzdobeny.

Datum pobytu: říjen 2017
1  Poděkujte uživateli Pavla F.
Recenzováno: 5. září 2017

Po roce opět zpátky! Vloni jsme byli ubytování s přátelina chatě Barytka, nádherná poloha, a do Alpského hotelu chodili na jídlo. Jídlo bylo výtečné, ale tenvýšlap nahorusplným břiškem....
Letos jsme se ve stejné sestavě ubytovali přímo na hotelu. Dobrá základna na pěší tůry po okolních kopcích. Za skoro 4 dny jsme na cestách,někdy necestách nachodili skoro 60 kilometrů! Pro někoho možná málo, ale náš věkový průměr je 67 let.
Hotel nás nezklamal, pěkné ubytování, čisto a služby. Vybrali jsme si po objednání pobyt ve výřivce a sauně. Výborný relax! Jen chyběly ručníky propříchozí, kteří neměli třeba plavky, jako já. Jídlo bylo výborné, bufetová snídaně se širokým výběrem jídla, sladké pečivo.Překvapila nabídka čerstvého ovoce, s tou jsme se ještě nesetkali. Večeři, výběr ze tří možností, bylo někdy těžké vybrat. Lákalo všechno. Obsluha byla milá a ochotná. No a ceny pití? Jako ve Šindlu!

Datum pobytu: srpen 2017
Poděkujte uživateli pavkav.