Recenzováno: 19. června 2019

Pěkné,čisté ubytování s překrásným výhledem. Milý personál, dobré jídlo,dětský koutek, prima wellness. Bazén a výřivka super, saunu jsme nestihli tak příště. Doporučuji a rádi se na místo vrátíme. Děkujeme za příjemně strávené dny. J@L@H

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Aknelavoneldop.
Recenzováno: 12. května 2019 prostřednictvím mobilu

Ubytování příjemné,čisté,obsluha ochotná. Byli jsme s manželkou spokojeni. Urcite doporucuji i pro rodiny s detmi. Krasny vyhled na okolni prirodu, idéalni umisteni hotelu na vylety po okoli. Nekdy se sem vratime

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli 277jirkat.
Recenzováno: 6. března 2019 prostřednictvím mobilu

Nečekali jsme žádnou velkou slávu ( koupili jsme přes Slevomat ), ale byli jsme velice příjemně překvapeni.

Čistý, téměr nový hotýlek, pěkný bazén a wellnes, útulná restaurace.

Jen personál restaurace by mohl být milejší...když třena jdede na snídani za 10 minut 10 ( mají snídaně do 10 ), tak nás málem zavraždili pohledem, a pak přesně v 10 vypnuli rádio a zhasli a jasně dali najevo, že snídaně končí...‍♂️To se ale dá vylepšit.

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli 23jirkah.
Recenzováno: 20. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Lokalita i presonál na jedničku, jen kuchyně bez nápadu. Výběr z 10 jídel na celý týden trochu málo. Pokoje jsou na úrovni ubytování před cca 10 lety. Malinká koupelna s miniaturním sprchový koutem a problémy s teplou vodou. Chvilku teče jak má a vzápětí studená. Postele už něco pamatuji a přes zdi je slyšet každé slovo i z několika pokojů. Ale klidně bych se tam vrátil ještě v létě a zvolil jinou formu ubytování. Bydleli jsme v prostřední části a zvolil bych ubytování pod střechou. Na sjezdovky je to při využití místního taxi par minut a cena za dopravu víc než příjemná.

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli petrk352.
Recenzováno: 29. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

+Personál příjemný
+pokoje čisté
+LG tv
+pohodlné postele

-K večeři jsem měla houbové rizoto, které bylo přehnaně mastné, pro vegetariány nic moc výběr, upatlaná okna v restauraci
Z vedlejších pokojů je vše slyšet, nízká teplota v pokojích, 3 ramínka ve skříni (to je směšné)
Neuškodilo by parkoviště občas posypat - hodně to klouže, nedostatek parkovacích míst
V koupelně si člověk nemá kde odložit věci, když se jde sprchovat
Sice je fajn, že tu je Wi-Fi ale furt je nutné přihlašovat se na ni 2x - nezůstane připojená, když už jste se přihlásil.

Datum pobytu: prosinec 2018
1  Poděkujte uživateli leonaK99.