Recenzováno: 20. července 2019

S rodinou a přáteli jsme byli v tomto hotelu ubytováni na týdenní letní dovolenou. Dovolenou jsme si objednali s dostatečným předstihem na podzim předchozího roku.
Jaké bylo naše překvapení, když jsme 14 dní před naším příjezdem do hotelu náhodou na internetových stránkách hotelu zjistili, že hotelové wellnes centrum prochází kompletní rekonstrukcí a je na celé léto zavřené. Právě kvůli nabízenému wellnesu, ve kterém měl být i krytý bazén, jsme si tento hotel vybrali. Bohužel nás o této skutečnosti nikdo z hotelu neinformoval, stejně tak jsme nebyli informováni o rekonstruovaném a tudíž zavřeném bowlingu, jehož využití v délce 1 hodina na pobyt nám bylo přislíbeno v rámci pobytového balíčku, který jsme si zaplatili.
Jako kompenzaci za uzavření wellnesu jsme od hotelu dostali permanentku na lanovky ve Špindlerově mlýně, za uzavření bowlingu, až po našich několikadenních dotazech na recepci hotelu, jakým způsobem nám bude kompenzován přislíbený bowling, nám byl proplacen jeden vstup do bazénu v jiném hotelu ve Špindlerově mlýně.
Tato skutečnost nám několik počátečních dnů náš pobyt značně znepříjemňovala, protože máme děti a ty byly velice zklamané a nemohly pochopit, proč jsme nedostali to, co nám byli slíbeno a co jsme si předem zaplatili.
Na druhou stranu bych chtěla pochválit kuchyni hotelu, při snídani i večeři byl výběr druhů jídla rozmanitý a jídlo bylo vždy velmi dobré.
Personál hotelu byl na střídavé úrovni podle směn, jedna směna na recepci i v restauraci byla velice příjemná a milá, druhá směna byla už o poznání horší, bez zájmu o hosty.
Pokoje jsou pěkné, čisté, prostorné, nově zrekonstruované, stejně tak i ostatní vnitřní prostory hotelu.
Hotel je umístěn na velmi klidném místě, na kopci s pěkným výhledem. Od centra je procházkou vzdálen cca 20 minut.
Věřím, že po kompletní rekonstrukci bude pobyt v tomto hotelu příjemným, my si to bohužel k dané skutečnosti v této letní sezóně moc neužili

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Dagmar01.
Recenzováno: 2. října 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělý odpočinek. Moc se nám tam líbilo i dcerce se tam dobre spalo. Jídlo luxusní. Dlouho jsem si takhle někde nepochutnala. Manžel si taky pochvaloval a hlavně plzeňský pivo co tam točí. Obsluha byla také perfetní. Milá, úsměvavá, se smyslem pro humor.
Obecně tam panovala velmi dobrá atmosféra. Určitě se vrátíme.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Jana J.
Recenzováno: 30. září 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel se nám libí ...poměr cena kvalita , velmi čisté pokoje , postele mají zdravotní madrace .
Koupelna prostorná a v celku moderní.

Jídlo dobré, příjemný a profesionalní personál .
Chybí mi jen dětský koutek.
Hotel má bazén,,
S pobytem jsme spokojeni . Doporučiji

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli 312luk_h.
Recenzováno: 8. července 2018 prostřednictvím mobilu

Fotky tu nemáte moc aktuální, tak přidávám jednu novou. Hotel je moc pěkný, vybraly jsme si ho pro ''dámský prodloužený víkend'' a udělaly jsme dobře -pěkný hotel, dobré jídlo formou švédských stolů, krásná příroda kolem a nádherný výhled z balkonu. V ceně ubytování zdarma vstup do bazénu, ktery je uvnitř hotelu. Paráda, moc doporučuji

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Pája K.
Recenzováno: 15. srpna 2017

Ubytovaní v hotelu bylo velmi přijemné pokoje jsou krásně zařízené vč koupelny.
Strava snidaně normální. Bazén byl také přijatelný.
Poloha hotelu je dobrá. Klidná část Špindlerova mlýna, do centra blízko.

Datum pobytu: únor 2017
1  Poděkujte uživateli Linda R.