Recenzováno: 5. července 2020 prostřednictvím mobilu

Pěkný čistý hotýlek přímo v centru Špindlerova Mlýna, velmi příjemný a ochotný personál. Využili jsme i saunu a vířivku, po výšlapu Sněžky super relax! Garážové stání pro auta pro hosty přímo u hotelu...

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli romanap650.
Petra Gottfried, Generální ředitel v zařízení Hotel Grand, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. srpna 2020

Milá Romano,

děkujeme za milou recenzi. Budeme rádi, pokud nás opět navštívíte. Mějte se krásně.

Petra Gottfried, ředitelka hotelu

Recenzováno: 9. března 2020

Do tohoto hotelu jezdíme pravidelně několik let a pokaždé jsme byli spokojeni. Milý personál, rodinná atmosféra a čisté pokoje. Lokace v centru a zároveň hned u sjezdovky je super. Letos jsme ocenili krásné nové wellness přímo v hotelu. Těšíme se na další návštěvu! :)

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Luufa.
Petra G, Vlastník v zařízení Hotel Grand, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. března 2020

Milá Luufo,

velmi nás těší Vaše opakované návštevy a Vaše spokojené hodnocení. Bude rádi, pokud nás opět brzy navštívíte.

Recenzováno: 1. února 2020 prostřednictvím mobilu

Hotel je velmi útulný a čistý. Na recepci byli velmi příjemní. Jediné mínus je neustálé vrzání. Každý krok z vedlejšího pokoje je slyšet. Při chůzi se skoro až otřásají skleničky. Jinak vše na jedničku.

Datum pobytu: únor 2020
Poděkujte uživateli adelpre.

Vážená Adelpre,

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi. Budeme rádi, pokud nás ipět navštívíte.

Petra Gottfried, ředitelka hotelu

Recenzováno: 22. ledna 2020

Milý a ochotný personál, nové SPA, čisté a příjemné prostředí, perfektní poloha v úplnem centru, kryté parkování. Ve všem co jsme potřebovali nám majitel vyšel vstříc, Vřele doporuji k návštěvě s přáteli i rodinou.

Datum pobytu: leden 2020
Poděkujte uživateli Fearless236035.

Milý Danieli,

moc děkujeme za doporučení. Jsme rádi, že se Vám u nás na hotelu líbilo a budeme se těšit někdy příště na viděnou.

Recenzováno: 20. ledna 2020

Poloha přímo v centru, pokoje velmi čisté, kvalitní spaní na pohodlných postelích. Kryté parkování přímo za hotelem, lyžárna průchozí z hotelu přímo na ulici.
Naprosto nadstandardní wellness s prostornou finskou saunou, párou a vířivkou.
Dobrá snídaně, skvělý servis od velmi milého personálu jak v restauraci, tak na recepci.

Datum pobytu: leden 2020
Poděkujte uživateli houskajan.

Vážený Jane Housko,

děkujeme za Vaše doporučení. Jsme rádi, že se Vám u nás na hotelu líbilo. Děkujeme za pochvalu personálu a budeme se těšit někdy příště na viděnou.