Recenzováno: 2. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

V tomto hotelu jsme byli s rodinou již podruhé, pobyt si hradíme sami, nepatříme k armádě ČR. Hotel má super polohu, 10 min od centra. Je zařízen novým nábytkem, vše funkční, pokoje prostorné a velmi dobře vybavené. Opravdu dostatek úložných prostorů i ve srovnání s mnohem dražšími hotely v této oblasti, led TV, lednička, sušák na prádlo a další. Pokoje i další zařízení v hotelu velmi ciste. V hotelu jsme využívali dětský koutek a bazén s wellness. Oboje perfektní, v bazenu krasne broditko se skluzavkou pro deti, tobogan pro větší. Prostory ciste, šatny nové a taktéž ciste. Využívali jsme polopenzi, snídaně výborné, vajicka, slanina, pečivo, cerealie..nic nechybělo. Vecere - za 120 Kč na osobu výborné, vyber ze 3 hlavních jídel, k tomu přílohy, polévka, salát. Nečekejte kulinářské speciality, ale vše bylo velmi chutne. Pokud tedy nebudete v hotelu na Silvestra. To byl opravdu velmi bohatý raut, na vyber nespočet pokrmu, zahrnoval napr. uzene selatko, tatarsky biftek a dalsi silvestrovské klasiky až do 2:00
Jedine, co nam moc nevyhovovalo, byly časy snídani a večeři - snídaně do 9:15 a vecere pouze do 19:15, ty jsme sotva stihali, spíše nestíhali
V hotelovém baru k dispozici všechen mezinárodní alkohol. Místní pivo dobre. Ceny na Špindlerův mlýn velmi slušné.
Jezdíme i do dražších hotelů a řekli bychom, ze hotel by si zasloužil 4*, ne pouze 3.
Děkujeme za krásný pobyt a určitě se ještě vrátíme.

Datum pobytu: prosinec 2017
2  Poděkujte uživateli H3421MUlindam.
Recenzováno: 1. října 2017

Kvalitní ubytování, dobré jídlo, skvělý a čistý akvapark a v neposlední řadě spousta outdoorových aktivit v přírodě - Sněžka, Cesta česko-polského přátelství, několik minipivovarů v okolí. Byl jsem maximálně spokojen a hotel mohu jen doporučit.

Tip ohledně pokoje: V hotelu je obecně poměrně klidno, pokud tedy nebudete mít pokoj vedle dětského koutku...
Datum pobytu: srpen 2017
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli tjaburek.
Recenzováno: 25. prosince 2016

Předem musím uvést, že jsme jedni z těch, kteří si vše platí sami. Již opakovaně sem jezdíme na vánoční pobyt.
Hotel je na pěkném místě, čistý, dobře vybavený (bazén, sportovní aktivity, wellness). Pokoj (dvoulůžkový na hlavní budově) ve slušné kvalitě, s ledničkou a televizí. Na té sice chodí jen pár programů, ale to není to nejdůležitější. Koupelna pěkná, ručníků dostatek, úklid denně, Pravda, ventilátor je hlučný (ano, velmi hlučný), ale výkonný. Internet na pokojích stále není dokonalý, ale lepší než v loňském roce.
Stravování - měli jsme plnou penzi. Stravování probíhá bufetovým způsobem, u kterého bohužel hrozí, že ke konci výdejní doby není všechno. Je pravdou, že gurmánské zážitky zde nelze hledat, ale jídlo je velmi dobré. Spíš by byl problém, kdybychom tu chtěli zhubnout.
Personál - setkali jsme se jen s příjemnými, ochotnými a snaživými lidmi. Na recepci, v jídelně, na baru, pokojské - všichni se snažili vyjít vstříc našim přáním a požadavkům.
Bar ve 3. patře - pravidelně jsme ho navštěvovali, popíjeli víno, kávu, svařáky atd., a setkali jsme se jen s kvalitními službami. Když jsme první den měli opožděný příjezd a nestihli jsme oběd, dali jsme si tu i jídlo, které bylo velmi dobré za velmi rozumnou cenu.
Netvrdím, že není co zlepšovat, ale na tříhvězdičkový hotel jsou poskytované služby na velmi dobré úrovni.

Datum pobytu: prosinec 2016
Poděkujte uživateli m_rejcova.
Recenzováno: 22. prosince 2016

Vzhledem k tomu, že jsem již 30. let voják z povolání, tak tento hotel navštěvuji pravidelně. Pobyty nejsou zadarmo, ale za velmi příznivé zaměstnanecké ceny. Hotel se za posledních 15 let hodně zmodernizoval, služby jsou slušné, ale není zde cílovým klientem komerční host. Vždy se vracím, protože se jedná o zaměstnanecký benefit. Pro kategorii komerční host nedoporučuji - moc lidí, málo soukromí, úklid pokojů sporadický, jídlo lze srovnat se závodním stravováním. Bohužel mnoho profesionálních vojáků se neumí slušně chovat. Personál jak kdo, některých se i já bojím, někteří velmi příjemný. Bazén je určitě předností tohoto zařízení.

Datum pobytu: prosinec 2016
1  Poděkujte uživateli janka k.
Recenzováno: 5. října 2016

Jako jedni z mála jsme si pobyt sami platili a tento ubytovací objekt zvolili z důvodu velké vytíženosti ostatních hotelů ve Špindlu.Většinou se tady nacházeli vojáci a jejich rodiny,co měli pobyty zdarma.Dostali jsme jeden z posledních pokojů(měli slíbený trošku jiný).Pokoj katastrofa,minimální údržba a rekonstrukce tady asi desetiletí nic neříká.Čistota pokojů taky hodně pokulhává.Byli jsme se dvěma dětmi a jedno potřebovalo postýlku.Postýlka pořádně nesmontovaná,neutažené šroubky atd.Šel jsem na recepci reklamovat.Půl hodiny jsem čekal,až seženou údržbu,nesehnali.Když jsem si chtěl postýlku opravit sám,další půlhodina obrovský problém sehnat šroubovák.Nakonec sehnali a já si raději vše udělal sám.Při vrácení nářadí ani náznak omluvy za stav pokoje a nepřipravenost.Polopenze a snídaně katastrofa,jídlo mdlé ,hnusné,za komunistů by jste v nemocnici dostali možná lepší.Nedoplňovali a co došlo hned tak prostě už nebylo.Vyjímku tvořilo,když se na večeři objevil nejmenovaný papaláš z MO.To se najednou doplňovalo vše.Dvacet minut před koncem večeří a snídaní už vás hnali ven,rychle zaplaťte a běžte si.Kdo došel třeba na snídani dvacet minut před koncem snídaní,měl smůlu.K těmto krokům aktivně zbaběle potají v rožku naváděl arogantní provozní nebo manažer(tak bych ho ovšem nenazval ani omylem),či kdo to byl.Jediné malé plus bylo posezení v baru hotelu,kde byli příjemní a ochotní.Pivko taky dobré.Byli jsme rádi,že náš pobyt tady byl jen dvě noci a pak jsme se přestěhovali jinam do hotelu Olympie a konečně si užili relax a odpočinek.O rozdílu cen ani nemluvím.

Datum pobytu: leden 2016
1  Poděkujte uživateli Robert K.