Recenzováno: 21. dubna 2019

Do Savoye jsme jeli s tím, že by to měl být nějlepší hotel ve Špindlu. Možná jsme měli jet bez očekávání. Ale začnu tím, čím je hotel výjimečný.

1) Personál - naprosto dokonalý, přirozený, věčně sympatický. Když už Vás tedy po páté za hodinu pozdraví - protože jste šli ráno běhat, pak letíte na snídani a z ní a ještě si musíte pro něco do auta, začíná to být úsměvné. Ale určitě není co vytknout. Jednodušše zde najdete ten nejlepší personál, který si to tady ňuňá a své hosty si rozmazluje. Moc děkuji :-)

2) Pokoj - ten byl krásný, postel vysoká, pohodlné matrace, ale polštáře by zasloužily vytunit. Nemile mě překvapila koupelna - vana se závěsem alá 80-90. léta? Přišlo mi to nejen trochu úchylné, ale poměrně hodně nechutné! Telka nebyla naproti posteli, tam byly fotky dané osobnosti, podle které máte pojmenovaný pokoj.

3) Restauraci nemohu hodnotit, co se věčeří týče, nebyli jsme tam - jídelní lístek nebyl dle mých chutí, jsem vybíravá a trochu konzerva v ochutnávání nových věcí, což je ale můj problém. Nicméně drinky v baru byly skvělé, v příjemné atmosféře.
Do restaurace jsme chodili jen na snídani a tom v negativech - kladně určitě hodnotím možnost výběru kávy, čerstvě mleté, nebylo to z toho všudypřítomného automatu.

4) Hotel samotný - je posazen na tom nejlepším místě, v centru, přitom nakraji turistického mumraje. Všechny fotografile, které se mi připletly do cesty, jsem viděla a sotevřenou pusou prohlížela. Moc hezký nápad.

5) Wellnes - i přes absenci bazénu, s čímž jsem počítala, hodnotím velmi pozitivně. Sauna byla opravdu prostorná, v 6ti lidech si tam dokážete lehnout a další se posadí. Kosmetika Loccitane podtrhuje luxus. Příplatkovou vířivku jsme nevyužili.

· Ačkoliv je hotel krásný, několik ALE by se tam našlo:

1) Snídaně - v hotelu tohoto kalibru si umím představit bohatší výběr. Sladké nestálo za nic - vše kupované. Myslím, že jeden borůvkový koláč by určitě zvládli. V příplatkových položkách byla omeleta, nebo ham and eggs. Jako opravdu? Zažila jsem několik hotelů, kde standardně stojí kuchař a tyto dva produkty dělá na počkání v ceně!

2) Koupelna viz výše - určitě bych ocenila sprchový kout bez toho nechutného závěsu. Těžký přežitek - i na vanu se dá instalovat nějaká zástěna.

3) Baby friendly hotel - možná by to někdo čekal v pozitivech. Avšak pro ty, co hledají klid, to pozitivum nebude. Zázemí pro děti je krásné, spousta služeb pro ně. Ale na jejich rodičích je, aby děti nerušily ostatní hosty. Byli jsme na tři noci a dvě z toho jsme byli vzhůru, kvůli řvoucímu děcku. Nebylo to opravdu příjemné. Nejsem citlivka, kdyby si to děcko béklo... ale tohle řvalo každých dvacet minut. Poslední ráno jsem tohle děcko poznala před hotelem podle toho řevu. Očividně si dítě vodilo rodiče jak chtělo :-( Buď musí být nastavená pravidla nočního klidu, nebo hotel musí zajistit omezení propustnosti hluku. Dále bych ocenila, kdyby děti nepobíhaly při snídani všude a všetečně nenarážely do židlí a pod. A ANO jsem taky matka, vím, že se takové věci dají zajistit.

4) Parkování - já neplatila, takže plus, ale parkovací místa byla opravdu úzká, vzhledem k flotile vozidel, co tam stála (velká, drahá) by se šiklo přidat na každé místo alespoň 20 cm - pro vystouopení/nastoupení z auta bez odření toho sousedního. A věřte, že se stanete téměř placatým, když vedle Vás stojí Porsche.

Datum pobytu: duben 2019
1  Poděkujte uživateli Marcela S.
Iveta_Vos, General Manager v zařízení Hotel Savoy, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. května 2019

Vážená Marcelo S,

velice Vám děkujeme za Vaše rozsáhlé hodnocení, které jistě pomůže ostatním cestovatelům v rozhodnutí.

Těší nás, že jste byli spokojeni s personálem. Poskytovaný servis a dobrá atmosféra je opravdu naším hlavním cílem, abyste se u nás cítili spokojení.

Ohledně Vašeho komentáře ke koupelnám - zde jednáme s majitelem budovy o celkové rekonstrukci, my jako nájemci se Vám pobyt snažíme zpříjemňovat nemalými investicemi do vybavení pokojů a veřejných prostor hotelu.

Výběr na snídaních se stále snažíme rozšiřovat a posloucháme naše hosty s tipy na doplnění - na snídaních máme trvale palačinky či lívance, mléčnou rýži či ovesnou kaši nebo krupicovou kaši a stejně tak vždy alespoň jeden druh zde upečeného sladkého a čerstvé koláče.

Mrzí nás, že Vám jedno dítě dokázalo takto znepříjemnit noc či snídani. Snažíme se děti v restauraci usměrňovat s ohledem na ostatní hosty - také proto máme v hotelu Game Room, aby se děti zabavily. V Game roomu během letošního roku chystáme velkou rekonstrukci, abychom dokázali děti zabavit v prostoru určeném pro ně ještě více. Nicméně, jak píšete, je to hlavně na rodičích samotných.

Věřím, že budeme mít příležitost Vás znovu přivítat, abyste si pobyt užili.

Iveta Vošahlíková
General Manager

Recenzováno: 6. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Při procházce Špindlerovým Mlýnem jsme se zde zastavili na výbornou odpolední kávu v tomto super hotelu a prohlédli si s majitelem prodejnu ZAI, kde prodávají lyže ručné dělané a je možno si je zapůjčit na svah.

Datum pobytu: duben 2019
1  Poděkujte uživateli Simona P.
Iveta_Vos, General Manager v zařízení Hotel Savoy, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. dubna 2019

Vážená paní Simono P,

děkujeme Vám za návštěvu a za milá slova. Budeme rádi, když se k nám brzy zase podíváte a klidně na delší dobu než odpolední kávu :-)

Těšíme se na viděnou

Iveta Vošahlíková
General Manager

Recenzováno: 14. listopadu 2018

Hotel Savoy je nádherný v jakémkoliv období a hlavně plný milých, přátelských lidí, pro které není nic nemožné. Každý pobyt tady je pro mě malý svátek a splňuje vše, co od odpočinku očekávám: komfortní pokoje, chutné jídlo a relaxaci ve spa. Myslím, že každý, kdo do Savoye zavítá, musí vyzkoušet nejen restauraci Savoya, ale určitě i L'Occitane spa! Prostě víkend v Savoyi rozhodně splnil naše očekávání ve všech směrech a už dnes se těším, až se do Špindlu vrátím!

Poděkujte uživateli MopsikKimisek.

Vážený hoste,
velice Vám děkuji za Vaše milá slova, jsme opravdu rádi, že Váš pobyt v našem hotelu splnil Vaše očekávání a že jste byl u nás spokojen. Především si vážíme Vašeho komentáře na personál hotelu. Naším hlavním cílej je, aby pobyt našich hostů byl výjimečný, plný krásných chvil a hosté se cítili hýčkáni. Bude mi velkým potěšením podělit se o Vaše slova s celým týmem hotelu Savoy i restaurace Savoya i našeho Spa by L'Occitane.
Budeme se na Vás opět těšit v hotelu Savoy.
S přátelským pozdravem,
Vaše
Iveta Vošahlíková General Manager hotel Savoy, Member of Asten Hotels

Recenzováno: 13. listopadu 2018

Strávily jsme s kamarádkami v hotelu Savoy relaxační listopadový víkend a nemohly jsme si přát víc. Hotel je krásný, pokoje prostorné, čisté a skvěle zařízené (zamilovaly jsme si především kosmetiku L´Occitane a bluetooth reproduktor pro přehrávání vlastní hudby). Kvalitní postele, stejně tak povlečení, spalo se nám jako v bavlnce.
Skvělá restaurace Savoya, výborné jídlo a pozorný servis. Večeřely jsme zde první večer a původně jsme měly v plánu vyzkoušet i jiné restaurace v okolí, nicméně po první zkušenosti jsme se stravovaly celý víkend pouze zde a nelitovaly jsme.
Henessy Bar s výbornými signature coktaily také není možné vynechat.
Spa by L´Occitane - co dodat? Cesta do nebe! Užasné masáže s úžasnou kosmetikou.
Co bych však ráda vyzdvihla nejvíc, je přátelský a milý personál. Všichni jsou neustále usměvaví, ochotni Vám ve všem vyjít vstříc a udělat vše pro to, abyste se cítili spokojeně a svůj pobyt si maximálně užili.
Děkujeme celému týmu hotelu Savoy za překrásný pobyt a určitě se brzy opět vrátíme!

Datum pobytu: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli Petra2703.
Recenzováno: 11. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

V Hotelu Savoy jsme strávily s kamarádkou úžasný víkend. Účel naší cesty byl relaxační Spa víkend, který předčil naše očekávání. Všichni zaměstanci byli velmi milí a hlavně profesionální. Sama se pracovně pohybuji v hotelovém prostředí a zdejší servis je opravdu perfektní. Pokoj i veřejné prostory hotelu působí velmi příjemnou atmosférou a z veřejných prostorů jako je restaurace Savoya, Hennesy bar i Spa dýchá elegance a smysl pro detail. Ve Spa jsme si užily báječné masaže i obličejovou proceduru, v restauraci Savoya vynikajíci jídlo a v Hennesy baru výborný koktejl. Doufám, že se sem brzy vrátíme a z pobytu jsem nadšená. Pobyt mohu jen doporučit a to pro jakoukoli příležitost.

Poděkujte uživateli TKolesarova.