Recenzováno: 11. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi příjemný hotel, velmi milý a ochotný personál, jidlo na vysoké úrovni a velké porce, pokojíky malé ale na přespání toho člověk tolik nepotřebuje. Vřele doporučuji a určitě zde nejsme naposledy

Datum pobytu: listopad 2018
Poděkujte uživateli Quest33231122538.
svycarskabouda, Manažer komunikace s hosty v zařízení Sporthotel Švýcarská bouda, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. července 2019

Mnohokrát Vám děkujeme za krásnou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo. Budeme se na Vás těšit zase příště. S pozdravem tým Švýcarská bouda

Recenzováno: 21. září 2018 prostřednictvím mobilu

Zde na chatě jsme strávili příjemný prodloužený víkend a byli jsme velmi spokojeni. Obzvláště jídlo bylo vynikající! I večeře byly podávané formou bufetu, což nám vyhovovalo. Pokoje mohly být trochu větší, ale beztak jsme v nich trávili minimum času. Příjemné koupání v bazénu, pěkná sauna. Celkově jsme si pobyt moc užili a můžeme jen doporučit.

Datum pobytu: září 2018
1  Poděkujte uživateli Lucy5765.

Mnohokrát Vám děkujeme za pěknou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo. :-)
Kdybychom mohli, zvětšili bychom pokoje velmi rádi, ale bohužel to neovlivníme. Budeme se na Vás těšit zase někdy příště.

Recenzováno: 23. července 2018

Hotel se nachází na krásném místě s nenáročnou pěší dostupností do Špindlerova mlýna.V hotelu je malý venkovní bazén a sauna s výřivkou.Pokoje jsou spíše malé a stravování by chtělo vylepšit. na množství si nemůžeme stěžovat, ale možnost výběru velmi slabá. Při polopenzi na večeři po tři večery jen kuřecí maso( jako školní jídelna). Personál spíše neochotný.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli Roman K.

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jste nebyli spokojeni. Vezmeme si Vás komentář k srdci a budeme se snažit zlepšit Vámi uvedené nedostatky. :-)
S pozdravem tým Švýcarská bouda

Recenzováno: 4. října 2016 prostřednictvím mobilu

Perfektní hotel, výborná obsluha, menší bazén, velice ochotný personál a hezky zařízené pokoje. Ideální na pěší tůry a sportovní vyžití. Vynikající jídlo. Perfektní jsou i atrakce jako sjížděni přehradní hráze na laně apod.

Datum pobytu: květen 2016
Poděkujte uživateli beerjan2016.
Recenzováno: 1. října 2016

S víkendovým výletem až na pár vyjímek, jsme byli spokojeni. Co se nám moc nelíbilo, bylo chování zaměstanců. Na recepci se tvářili jak kdybychom je s návštěvou obtěžovali, pokoj byl tmavý ( směr na stráň) a dost studený, ale za to čistý, s možností Tv a Wifi. Polopenze, kterou nabízí je vhodná určitě pro všechny, kuchaři si zaslouží velký obdiv, vaří vynikajícně. :) Přijeli jsme zrovna víkend, kdy měli svatbu, tak to s obsuhou bylo horší. Chtěli jsme k večeři uvařit něco jiného než nabízeli, protože jsme ani jedno ze dvou jídel nejedli a bylo nám sděleno, že mají svatbu tak v žádném případě a ještě se tvářili dotčeně. Já jsem host a nezajímá mě nějaká svatba a bohužel ani jednu noc jsme se nevyspali, jaký dělali lidé bordel ( křik, rámus, hlasité mluvení v noci na chodbě, kde máte pokoj atd.) když jsme chtěli použít venkovní bazén, který nabízí na svých stránkách, tak též to možné nebylo. Jinak příroda nádherná, v lese je klid, ticho a máte různé trasy kam můžete zajít. Doporučujeme pančavské vodopády a Medvědín. Celkové hodnocení dáváme průměrné a to jen díky chování zaměstnanců a tmavému pokoi bez balkonu a výhledu.

Datum pobytu: září 2016
Poděkujte uživateli maranka12.