Recenzováno: 1. října 2017

Byli jsme ubytování v dep. Kamenka .Pokoje jsou velké a čisté na přání jsme měli nachystanou dětskou postýlku i s povlečení.Jinak pokoje už mají svůj zenit za sebou např.ve sprchovém koutu místo dveří jen závěs ,vrzající koupelnové dveře, vyviklané kliky dveří.Jinak polopenze dostačující ,výběr také a vše opravdu chutné.Jako nedostatek bych považoval na snídani rozpustnou kávu nevalné úrovně jinak vše dostačující a velké množství.
Cena piva je také vyšší 59 kč za 0,5l a nealko 0,33 za 42 kč za

Tip ohledně pokoje: dep.Kamenka 2.poschodí s výhledem na potok .Pokoje jsou velké a klidné (č.pokoje 205 a 206)
Datum pobytu: září 2017
Poděkujte uživateli Arsenal65.
Recenzováno: 28. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Netusim kolik si tento "hotel" uctuje za noc, ale v nicem tak prisernym jsem bohuzel jeste nespala. Sekce Straz. Postele jak pro deti, neupravena prijezdova cesta, zadna mista k parkovani, sjeta neprijemna servirka, z oken tahne az se vlni zavesy primo na hlavu, upadavaji kliky v koupelne. Bohuzel nenasla jsem jedine pozitivum.

Datum pobytu: leden 2017
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli BarbaraSkoda.
Recenzováno: 8. září 2016

Bydleli jsme v dep. Kamenka, pokoj byl velice jednoduchý, ale na přespání stačilo, v tv šel jen 1 program, zbylé 2 zrnité, ale to nám nějak nevadilo. Na to že bylo léto, tak v pokoji byla docela zima. Snídaně super, večeře chutné, super příjemný číšník :-) Majitel na recepci taky hodný, ve všem vyšel vstříc. Pro děti hernička a dětské hřiště. Akorát pro kočárky to není vyřešené (není výtah ani žádná rampa). Klidně bych se vrátila znova.

Tip ohledně pokoje: pokoj v dep. Kamenka s balkónem
Datum pobytu: srpen 2016
Poděkujte uživateli bbrb.
Recenzováno: 12. srpna 2016

Byli jsme ubytováni v dep. Stráž, stará budova, staré vybavení vč. starých koberců, malé pokoje, okno šlo otvírat jen na větračku, a to pokud jste si stoupli na postel, elektrický větrák byl přímo ve sprchovém boxu, vypadávala klika od dveří, za postelí jsme měli bonbony a za druhou slané tyčinky....... Snídaně absolutně nezvládnuté, zvláště doplňování, kdy jsme čekali na téměř vše, vč. kávy cca 20 min. Jediné plus je extrémně milý pan recepčí, což předpokládám je pan majitel nebo ředitel. Rovněž je hotel v krásné přírodě, trochu daleko od centra, což nevadí, v centru je vždy k dispozici taxi za pár korun ( a to i velký minibus ).

Datum pobytu: srpen 2016
Poděkujte uživateli Marketa M.
Recenzováno: 26. července 2016

Sháněli jsme s ohledem na panující tropická vedra v létě 2015 nějaké ubytování ve Špindlu, kde bychom mohli s rodinou strávit prodloužený víkend. Většina slušných ubytovacích kapacit byla plná, jen zde měli nějaké volné pokoje. Už to mělo něco napovědět...

Hotel má z našeho pohledu úžasnou lokaci. Na konci údolí téměř na samotě obklopen lesy a potokem. Naprostý klid, čerstvý vzduch. Paráda.

Další věci už tak optimistické nejsou. Po příjezdu první bitva - parkování. Hotel byl evidentně postaven v době, kdy nebyl automobilismus nijak rozvinutý. Hotel de facto tvoří 3 budovy, přičemž parkovat se dá rozumně jen v okolí jedné z nich. Tipoval bych, že poměr pokojů a parkovacích míst je tak 2:1. Kdo měl smůlu, musel hledat parkování ve větší vzdálenosti od hotelu. Pokud tam jenom týden stojíte, asi to nevadí. Ale s ohledem na polohu hotelu se bez auta téměř neobejdete, všude je potřeba se přesunout autem. Takže každý den hledáte volné parkovací místo.

Ubytování jako takové je poměrně nízkého standardu. Brali jsme to spíše jako noclehárnu, takže se to dalo přežít. Ale trávit tam opravdovou dovolenou si nedokážu představit. Levné zátěžové koberce na zemi, poněkud proležené matrace, děravé ručníky a povlečení, sprchový kout s hodně vyspravovanými posuvnými dveřmi, miniaturní TV s klasickou obrazovkou, na chodbách letité sedací soupravy, obložení palubkami, které už není 20 let moderní. V zimě bude problém i s okny, nechtěl bych se snažil místnost vytopit. Prostě je vidět, že se v hotelu snaží držet nižší cenu, takže neinvestují do rozvoje. Nenechte se zmást obrázky na webových stránkách hotelu, jsou minimálně 10 let staré. Všechny věci se tam zdají být nové a naleštěné. Dnes jsou značně opotřebené a oprýskané.

Hotel nabízí v rámci prázdninových pobytů i polopenzi, ale jsme rádi, že jsme jí nevyužili. Jednou jsme z nouze do hotelové restaurace zavítali na večeři a i v kuchyni se evidentně zastavil čas. Být rok 1980, tak asi dobrý. Ale doba značně pokročila, na rozdíl od hotelové restaurace. Ať už jde o výběr jídel, tak o jejich přípravu (netroufnu si říct vaření, protože to bylo samý polotovar a dochucovadlo), nebo o vybavení restaurace či chování obsluhy. Snídaně ve stejných prostorech byly v ceně ubytování a celkem ušly. Ale opět se jednalo pouze o základní nabídku, kterou bych nechtěl konzumovat celý týden (malý výběr pečiva, velmi omezený výběr nápojů, nedostatečné množství ovoce - hned rozebrané, apod.).

Hotel nabízí i nějaké doplňkové služby, ze kterých jsme využili akorát rádoby dětské hřiště (1 prolézačka). Mají tam i malý venkovní bazén, ale i v tropických vedrech byla voda tak studená, že bych tam s dítětem nevlezl. Navíc už brzy odpoledne byl bazén ve stínu, takže nešlo uschnout na slunci.

Pokud nejste nároční na kvalitu ubytování a stravování a dáváte přednost především umístění, pak můžete být s hotelem spokojení. V opačném případě bych doporučil spíše se obrátit jinam.

Datum pobytu: srpen 2015
Poděkujte uživateli Panoramix_Prague.