Recenzováno: 21. června 2018

Byl jsem tam na švp a byla zatím nejlepší na jaké jsem kdy byl. Doporučuji tam přespat s kamarády nebo s rodinou. Prima stravování oběd večeře a ke snídani "Švédský stůl".
Něco takového si nemůžete nechat ujít!!

Tip ohledně pokoje: Nejlepší pokoje jsou ty v hotelu Stráž s výhledem na řeku a druhý hotel Kamenku.
Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli jachymz.
Recenzováno: 7. října 2017

Ačkoliv se dle jejich fotogalerie na webových stránkách jedná o hotel se starším vybavením, věděli jsme do čeho jdeme. Vybavení zastaralé, ale pokoje krásně čisté. Televizi na pokoji jsme neupotřebili, jelikož jsme byli celý den pryč a večer jsme padli do postele a byli rádi, že jsme rádi :) ranní výhledy z pokoje na zamrzlý potok a les, byly k nezaplacení. Velice kladně hodnotím zdejší personál, pana majitele a recepčního zároveň, snažící se obsluhu, která i přes velké množství ubytovaných, se snažila vše zvládat. Hotel je na konci světa, zasazen do přírody. Ne všem to může vyhovovat. Nicméně procházky zimní krajinou do centra Špindlu byly příjemné. Kolem hotelu vede stezka Dlouhým dolem na Výrovku, odtud se dostantete na Sněžku. Cena je odpovídající službám a pobyt zde hodnotím kladně.

Datum pobytu: leden 2017
Poděkujte uživateli Kitt K.
Recenzováno: 1. října 2017

Byli jsme ubytování v dep. Kamenka .Pokoje jsou velké a čisté na přání jsme měli nachystanou dětskou postýlku i s povlečení.Jinak pokoje už mají svůj zenit za sebou např.ve sprchovém koutu místo dveří jen závěs ,vrzající koupelnové dveře, vyviklané kliky dveří.Jinak polopenze dostačující ,výběr také a vše opravdu chutné.Jako nedostatek bych považoval na snídani rozpustnou kávu nevalné úrovně jinak vše dostačující a velké množství.
Cena piva je také vyšší 59 kč za 0,5l a nealko 0,33 za 42 kč za

Tip ohledně pokoje: dep.Kamenka 2.poschodí s výhledem na potok .Pokoje jsou velké a klidné (č.pokoje 205 a 206)
Datum pobytu: září 2017
Poděkujte uživateli Arsenal65.
Recenzováno: 28. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Netusim kolik si tento "hotel" uctuje za noc, ale v nicem tak prisernym jsem bohuzel jeste nespala. Sekce Straz. Postele jak pro deti, neupravena prijezdova cesta, zadna mista k parkovani, sjeta neprijemna servirka, z oken tahne az se vlni zavesy primo na hlavu, upadavaji kliky v koupelne. Bohuzel nenasla jsem jedine pozitivum.

Datum pobytu: leden 2017
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli BarbaraSkoda.
Recenzováno: 8. září 2016

Bydleli jsme v dep. Kamenka, pokoj byl velice jednoduchý, ale na přespání stačilo, v tv šel jen 1 program, zbylé 2 zrnité, ale to nám nějak nevadilo. Na to že bylo léto, tak v pokoji byla docela zima. Snídaně super, večeře chutné, super příjemný číšník :-) Majitel na recepci taky hodný, ve všem vyšel vstříc. Pro děti hernička a dětské hřiště. Akorát pro kočárky to není vyřešené (není výtah ani žádná rampa). Klidně bych se vrátila znova.

Tip ohledně pokoje: pokoj v dep. Kamenka s balkónem
Datum pobytu: srpen 2016
Poděkujte uživateli bbrb.