“Rozpačitá návštěva”

Kuchyně: Restaurace, Česká, Středoevropská
Vhodné pro: Romantický, Pěkný výhled
Vhodné pro: Romantický, Pěkný výhled
Recenzováno: 4. ledna 2020

Na doporučení nadšeného fanouška jsme navštívili "Erlebacha", ale bohužel, neměli jsme asi takové štěstí jako on. Obsluha spěchala na objednávku, na naši otázku se nám dostalo nepěkné a vskutku nejasné odpovědi, zapomněli na jednu polévku a bohužel jsme i hlavní chod museli jíst ve spěchu. Jiný číšník se pak snažil vše zachránit a ačkoliv jsme jeho snahu upřímně oceňovali, pachuť nepovedené návštěvy nám zůstává. Mrzí nás to, jelikož krásný výhled se restauraci vážně nedá upřít a jinak bychom si návštěvu pravděpodobně užili. Jídlo sice dobré, ale čekala bych více typicky horských jídel a obecně i více "horské atmosféry", protože jsem se bohužel cítila jak někde v centru velkoměsta (kromě těch výhledů samozřejmě) a kvůli tomu jsem na hory nejela.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli 667katep.

Recenzováno: 6. září 2019

Bydleli jsme v Erlebachově boudě ve dnech 26.-30.8.2019 a chodili jsme na večeře. Obsluha, zvláště pak ve dnech 28.-29.8. byla fantastická .... příjemná, nic nebylo problém, rychlá a jídlo bylo výtečné. Celkově se nám v Erlebachově boudě líbilo a rádi se sem vrátíme. Petr a Věra Pomykalovi, Praha.

Poděkujte uživateli nebe_peklo_raj.
Recenzováno: 30. srpna 2019

Po 20 minutach, kdy si nás obsluha nepovšimla a a dále to nevypadalo lépe, jsme sebrali děti z herny a hladoví odjeli. Hrůza.

1  Poděkujte uživateli P P.
Recenzováno: 7. srpna 2019

Restaurace je moc příjemná. Prostředí restaurace je krásné. Musím ocenit personál restaurace, který se o hosty velmi dobře stará. Takový profesionální přístup je skutečně výjimečný. Jídlo bylo výborné. Je znát, že majitel toto zařízení velmi dobře vede. Moc děkujeme za příjemně strávený oběd. Tuto restauraci mohu jenom doporučit.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Hedvika19.
Recenzováno: 8. června 2019 prostřednictvím mobilu

Skvěle fungující restaurace, obsluha blesková, jídlo dobre, pivo vlastní,vyber vína slušný. Za 25 minut jste vlastně vyrizeni. Rozhodně doporučuji obětovat pár minut sestupu z hřebene a zaskočit sem, jednoznačně nejlepší restaurace v okolí Špindlerovky. Snad jen vzhledem k velikosti to není restaurace na romantickou večeři.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli 212jirik.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Designová restaurace Erlebachova bouda, si také prohlíželi

Špindlerův Mlýn, Krkonošský národní park

Už jste navštívili Designová restaurace Erlebachova bouda? Sdílejte své zkušenosti!