“doporučuji”

Lomnice Restaurant
Kuchyně: Italská, Česká, Mezinárodní
Recenzováno: 5. října 2020

Příjemný pobyt, velmi ochotná a milá obsluha a vynikající kuchyně.
Doporučuji se zde zastavit alespoň na jídlo.

Poděkujte uživateli radimspacek2.

Recenzováno: 2. října 2020

Příjemné prostředí, výborná kuchyně, vstřícná obsluha, vše OK. Bylo by vhodné doplnit jídelníček alespoň o jedno jídlo s rybou.

Poděkujte uživateli voke2020.
Recenzováno: 1. října 2020

Ochotný personál, výborná kuchyně.Hotel se nachází v centru, pěkné ubytování a parkoviště před hotelem

Poděkujte uživateli vitparoulek.
Recenzováno: 25. září 2020

Byli jsme spokojeni s obsluhou a i s jídlem. Vše bylo v naprostém pořádku. Špindlerův Mlýn se nám moc líbil. Děkujeme.

Poděkujte uživateli martachlebna.
Recenzováno: 24. září 2020

V rámci balíčku jsme měli polopenzi. Snídaně dostačující výběr, každý si našel to svoje. Jídlo bylo výborné, porce obří, ať jsme si objednali cokoli, vše nám moc chutnalo. Kuchař je opavdový mistr.

Poděkujte uživateli danamusil.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Lomnice Restaurant, si také prohlíželi

Špindlerův Mlýn, Krkonošský národní park

Už jste navštívili Lomnice Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!