Recenzováno: 24. prosince 2019

Naprosto nejlepší hotel ve Spindlu krásné pokoje, luxusní welness, animační programy pro děti, dětské herny, výborné jídlo a velice milý personál.Vsem moc doporučuji a hotelu dáváme 5 hvězdiček a velký dík

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 398petrar.
Milan P, Manažer v zařízení Orea Resort Horal, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. prosince 2019

Vážený kliente Orea Resortu Horal,
děkujeme Vám za velmi milá slova. Je skvělé, že se Váš vánoční pobyt vydařil dle Vašich představ. Budeme potěšeni, pokud i při další návštěvě Špindlerova Mlýna si pro své ubytování opět zvolíte náš hotel, rádi se o Vás opět postaráme.

Marie Pacholíková
rezervační oddělení

Recenzováno: 23. prosince 2019

Byli jsme na víkendovém pobytu s přáteli. Hotel jsme navštívili v minulosti již jednou a byli jsme spokojeni. Interiér budovy prošel rekonstrukcí a to velmi povedenou. Přátelská atmosféra, milý personál a dobré jídlo zůstalo. Doporučuji.

Tip ohledně pokoje: co nejvyšší patro
Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli petrakiki.

Vážená paní Petro,
děkujeme Vám za uvedené zhodnocení Vašeho pobytu. Je skvělé, že Vám zrekonstruovaný hotel líbí. Rekonstrukce jistě našemu hotelu prospěla a jsme rádi, že se v roce 2019 realizovala.
Rádi Vás v našem hotelu opět přivítáme.

Těšíme se na Vaší další návštěvu a jsme s pozdravem

Marie Pacholíková
rezervační oddělení

Recenzováno: 7. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Hezký, nově zrekonstruovaný hotel, čisté pokoje, milý personál (vyjma jednoho mladíka v obsluze) ... co je obrovské zklamání, je restaurace. S kolegy jsme si z menu objednali cca 7-8 druhu jídel. Čekací doba cca 90 min při prázdné restauraci by se snad dala i překousnout, ovšem ne to co nám přistálo před očima - burger ( na dotaz jak maso propekaji - odpověď když nic neříkáte tak medium) přistál za 320,- na stole neskutečný zoufalec, 4 půlky malých brambor, maso v burgeru totálně suché a bez chuti, upečené do bezvědomí, housku a zbytek ani nekomentuju. Kotleta za 300,- na které byla 1/5 pozivatelneho masa, zbytek tuk a kost. Noky s cimsik zeleným netřeba komentovat. Na dotaz zdali se to servisu zda ok, jsem pochopil ze tomu vlastně nerozumíme a vše je v pořádku.
Škoda-krásný výhled, nově zrekonstruovaný hotel a pokoje, milá obsluha (8z10 personálu tedy), výborná dostupnost. Ale dobrý hotel a zážitek děla i kuchyně a za mě totální zklamání, cena vs. Otřesná kvalita. Nedoporučuji do výměny personálu v kuchyni, burger a “maso” v něm to je hazard o špitál.

Datum pobytu: prosinec 2019
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli OnderfromCzech.
Milan P, Manažer v zařízení Orea Resort Horal, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. prosince 2019

Vážený kliente Orea Resortu Horal,

děkujeme Vám za uvedené zhodnocení Vašeho pobytu v našem hotelu a za uvedení připomínek a poznatků.
Velmi nás mrzí Vaše zkušenost, protože je naše kuchyně často chválena a hosté jsou velmi spokojeni. A pokud se nějakým nedopatřením stalo, že jídlo nebylo dle jejich představ, tak se omlouváme a připomínáme možnost jídlo vrátit a záležitost komunikovat s hotelovým managerem, který se snaží vyřešit vše tak, aby byl host spokojen.

Věříme, že i přes tuto zkušenost se můžeme opět těšit na Vaši návštěvu, abychom Vás mohli přesvědčit o kvalitách našich služeb.

Lukáš Heryán
Operation Manager

Recenzováno: 4. listopadu 2019

Prostředí hotelu je opravdu úžasné, občasné mlhy sice znemožnili užít si parádní výhledy, ale tak to určitě není chyba hotelu :-) Bohužel během naší návštěvy bylo wellnes oddělení uzavřeno, ale s tím jen spočítali už před příjezdem do hotelu. A jak kolegové sami řekli, alespoň nás to vyhnalo ven z hotelu na procházky po okolí.
Pokoje skvěle vybavené, ale chtělo by to více se věnovat detailům (zavření dveří od wc jen s velkým usilím, větrání možné pouze dveřmi a ne oknem atd).
Přesto celkový dojem je skvělý.
Obsluha a přístup personálu hotelu i restaurace na 1* (chvilkama jsem byl vstřícným přístupem až překvapen) :-)

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Jakouback.
Milan P, Manažer v zařízení Orea Resort Horal, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. listopadu 2019

Vážený kliente Orea Resortu Horal,
moc Vám děkujeme za zpětnou vazbu na pobyt v našem hotelu a i za uvedení Vašich připomínek a poznatků. Rádi slyšíme, že se Vám u nás líbilo. Snažíme se, aby si všichni naši hosté odváželi z návštěvy pozitivní dojmy.
Nové relax centrum budeme otevírat v prosinci letošního roku. Věříme, že i tento nově zrekonstruovaný prostor se Vám bude líbit a bude dalším příjemným zpestřením Vaší dovolené či relaxace u nás.

Těšíme se na Vaší další návštěvu.

Milan Posker
Event Manager

Recenzováno: 20. října 2019

Chtěl bych poděkovat manažerovi hotelu a personálu hotelu, který se o nás staral, od recepce až po číšníky a obsluhu v jídelně.Všichni byli milí, příjemní, snažili se nám ve všem vyhovět a obsluhovali nás na baru až do půlnoci s úsměvem. Jídlo bylo jako vždy vynikající a shodli jsme se s řadou kolegů, že rekonstrukce hotelu (pokojů i společenských místností) byla skvěle provedena velmi šikovným architektem. Nový vzhled a vybavení hotelu je velmi moderní a bylo provedeno velice pečlivě do všech detailů. V dnešních dnech už asi funguje moderní wellness, na které se těšíme, protože se sem chceme opět vrátit. Vzhledem k počasí se nám bohužel nepodařilo vidět na Sněžce východ Slunce, tak to zkusíme příště. Díky za vše. Za vedení klubu. Zdeněk.

Tip ohledně pokoje: Pokoje jsou nově rekonstruované. Snad výhled do údolí
Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli zdenek2013.
Milan P, Manažer v zařízení Orea Resort Horal, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. října 2019

Vážený pane Zdeňku,
moc Vám děkujeme za opětovnou návštěvu našeho hotelu a těší nás Vaše pozitivní hodnocení pobytu.Rádi slyšíme, že jste byli spokojeni a že se Vám provedená rekonstrukce líbí.
Nové wellness otevíráme 06.12.2019, takže při Vašem příštím pobytu bude i tato poslední část již plně funkční.

Těšíme se na Vaší další návštěvu.

Milan Posker
Event Manager