Recenzováno: 27. října 2018 prostřednictvím mobilu

S manželkou jsme si v hotelem užili skvělý wellness, který nemá chybu. Restaurace v hotelu taktéž za jedna. Trochu zklamání bylo z pokoje, číslo 12 v podkroví, který jsme měli. Nic výjimečného, úplně neodpovídal ceně.

Datum pobytu: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli Jiří Ž.
bedriska, Manažer v zařízení Hotel Bedřiška Wellness Resort & Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. prosince 2018

Vážený pane Jiří,
jsme moc rádi, že se Vám u nás v restauraci a ve wellness líbilo a užili jste si Váš pobyt. Podkrovní pokoj číslo 12 je nově zrekonstruovaný pokoj s nadstandardním vybavením, postelí Hästens, kávovarem Nespresso a nádherným výhledem na lyžařský areál Hromovka. Je mi tedy líto, že nesplnil Vaše očekávání.
Patrik Heřman, hotel manager

Recenzováno: 12. března 2018 prostřednictvím mobilu

Z venku se tváří hotel jako nic moc ale uvnitř jsem byla velice milé překvapená! Naše suite byla krásná, veliká proste pecka! Welness bylo čisté a moc pěkné, jen škoda že děti dělají docela kravál a dospělí jen těžko můžou odpočívat. Ale jinak za mě bych hotelu dala v pohodě i 5 hvězdiček! Personál jak na recepci tak i v restauraci profesionální a ochotný! Jde vidět že si dávají veliký důraz na klienta a tím i my jsme spokojený. Děkujeme za hezky prožíty víkend

Datum pobytu: březen 2018
3  Poděkujte uživateli SamanthaRoma.
bedriska, Generální ředitel v zařízení Hotel Bedřiška Wellness Resort & Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. března 2018

Milá SamanthaRoma,
jsme moc rádi, že jste si víkend u nás užili a líbilo se Vám u nás. My děkujeme za návštěvu a krásná slova, které jste nám věnovala.
Do wellness dětí nesmí od 19:00, aby dospělí mohli nerušeně odpočívat.
S pozdravem, Patrik Heřman, manažer hotelu

Recenzováno: 8. března 2018

První dojem se nedá udělat napodruhé.
Dva odpočinkové dny strávené v tomto resortu na nás zanechaly neobyčejný dojem. Ať už se jedná o moderní a stylové vybavení, čistotu, pořádek, skvělé wellness a vynikající kuchyni. To nejdůležitější je však člověk, který vytváří kvalitu služeb. Zde se nám jí dostalo vrchovatě. Profesionální a milé chování personálu na hlavní recepci, v restauraci a wellness recepci, zvláště pak při řešení nevšedního problému, do kterého jsme se dostali vlastní vinou, jen potvrzuje zodpovědný a obětavý přístup managementu ke své práci. Děkujeme. Určitě se vrátíme.
Eva a Rudolf.

Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli Rudolf Z.

Milá Evo a Rudolfe,
jsme potěšeni, že jste si u nás pobyt maximálně užili a odvážíte si sebou neobyčejný dojem. U nás není problém nikdy překážkou :) Děkujeme za návštěvu a budeme se těšit na příští.
S přátelským pozdravem, Patrik Heřman, manažer hotelu

Recenzováno: 16. října 2017

Strávili jsme krásný víkend v tomto hotelu. Výborně hodnotíme vybavení pokojů (včetně postelí Hästens :-), moderní design. Co jsme v plné míře využili byl místní wellness - včetně masáží a velkého bazénu. Vynikající večeře s prvotřídním servisem.

Datum pobytu: říjen 2017
Poděkujte uživateli vsiblik.
bedriska, Generální ředitel v zařízení Hotel Bedřiška Wellness Resort & Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. října 2017

Vážený vsilik,
jsme potěšeni, že jste si u nás užil Vás pobyt a relax ve wellness. Spokojený host je naše nejvyšší priorita. Budeme se na Vás opět těšit.
S pozdravem Patrik Heřman, manažer hotelu

Recenzováno: 13. října 2017

Hotel se nachází na velmi klidném místě s dobrou dostupností do centra města, ať již autem nebo pěšky, všude kolem příroda. Vybrali jsme si pokoj deluxe, jelikož jako jediný nabízí v ceně pokoje neomezený vstup do wellness, župany, na pokoji kávu nespresso. Pokoj byl moc hezký, ale hodně malý, na fotkách jsou tedy pokoje větší. Krásná velká pohodlná postel, velká TV, malý balkonek. Málo odkládacích prostor, nevím kam bychom všechno narvali, kdybychom přijeli v zimě za lyžováním. Krásná moderní koupelna s velkým sprchovým koutem. Pozor, zdi mezi pokoji jsou hodně tenké a je slyšet co se děje vedle. Naštěstí jsme neměli žádné hlučné sousedy, ale mít tam řvoucí miminko, tak se asi zblázním. K dispozici funkční wifi, minibar s podle mě šíleně předraženými nápoji (panák vodky za 90,-, dvě deci proseca za 140,-) samozřejmě počítám s tím, že ceny v minibaru budou vyšší, ale tak?
Wellness centrum je krásné, ale malé, což nám nevadilo, vzhledem k nižší obsazenosti hotelu, nedokážu si představit, kdyby byl hotel plný, to by byla asi velká mela. Co mi vyloženě vadilo, že nebyla k dispozici alespoň obyčejná voda na osvěžení po saunování, kterou jiná centra běžně nabízí, samozřejmě si můžete koupit vodu na wellness baru, třeba tři deci evianu za 59,- :-(
Předposlední věcí jsou snídaně podávané v hotelové restauraci. Snídaně, dle mých zkušeností z jiných hotelů neodpovídá 4*. Ano, můžete si dát skledničku proseca, když máte pokoj deluxe, můžete si zdarma objednat třeba omeletu, míchaná vajíčka, cappuccino. Nicméně třeba nabídka pečiva hodně slabá, a netrvďte mi prosím, jako v odpovědích na jiné recenze, že bylo k dispozici pět druhů chleba, při mém pobytu byly druhy dva plus rohlík nebo houska. Ze sladkého výběr také téměř žádný. Ale nevadí, nasnídal jsem se dosyta i z toho co bylo.
Poslední věc personál. Při vyřizování pobytu jsem komunikoval s moc milou slečnou. Na recepci milý pán, který nám vše ukázal, obsluha v restauraci milá a ochotná.
Doporučení na závěr: vemte si pokoj deluxe ať nemusíte platit za wellness a cappuccino ke snídani :-)

Datum pobytu: říjen 2017
3  Poděkujte uživateli ivox711.