“Gastro nebe”
Recenze Hotel Westend - UKONČENO

Hotel Westend
Popis: Jednoduchost. Srozumitelnost. Sezónnost. Dostupnost. Čerstvost. Většinu věcí si v kuchyni vyrábíme sami z čerstvých a kvalitních surovin. Což znamená, že náš lístek není tak obsáhlý, je sezónní a proto se velmi často mění. Na čepu je skvělá Plzeňská 12-tka a rodinný pivovar Hendrych. Jsme jedinou restaurací ve Špindlu, kde si můžete vychutnat skvělé maso z Josper grillu. Steaky nebo i dlouho tažené maso z něj mají krásnou zakouřenou chuť a rozpadají se na jazýčku. Podporujeme lokální farmáře, chovatele a pěstitele. Těšíme se na vás. Michal Húsek a Petr Roškota.
Recenzováno: 3. října 2020

Restarace Soyka je zcela nový koncept, takže je nutné oprostit se od předcházejících recenzí, které se současností nemají nic společného. Restaurace je součástí hotelu Soyka (původní Westend). Desing je skvělý, moderní ale přívětivý a nehraje na city urputnou stylizací na “horskou” restauraci. Stále menu i denní nabídka je postavené na tradiční české kuchyni v moderní úpravě, která ale plně respektuje původní chutě. Úprava, kvalita surovin i velikost porcí jsou skvělé a za nás asi top na českých horách. Servis nejen technicky dokonalý, s přátelským přístupem a citem pro hosty. Toalety s kosmetikou L ´Occitane jsou třešničkou na dortu. Jediné na čem by se asi dalo zapracovat by byla káva, crema nedržela a celkově mělo espresso velmi slabou chuť.

1  Poděkujte uživateli Yanina_21.

Recenzováno: 2. ledna 2018

Rozhodně doporučuju navštívit restauraci v hotelu Westend. Personál perfektní, milý a ochotný (to je v centru Špindlu docela výjimka). Rozhodně doporučuju. Výběr jídel široký, porce obrovské a velmi dobré.

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli EgAdela.
Recenzováno: 26. července 2017

Při večérní procházce jsme se zastavili na vínko, moc hezké prostředí, příjemná obsluha a dobré vínko

Datum návštěvy: červenec 2017
3  Poděkujte uživateli Simona P.
Recenzováno: 23. července 2017

Vynikající poloha restaurace se zahrádkou. Objednali jsme si kávu s borůvkovým koláčem. Káva i koláč byly vynikající. Obsluha příjemná.

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli Pavel H.
Recenzováno: 2. ledna 2017

Ubytovaná jsem zde nebyla, takže to hodnotit nebudu. Nicméně - nejsem žádný gurmán, ale do této restaurace už nikdy víc!!! To, že je velmi krásně zařízená, je asi jediné, co se mi líbilo. To jídlo bylo ale opravdu příšerné! Jsem zvyklá jíst i v závodních jídelnách a nikdy jsem na nic neřekla, že to bylo vážně hnusné, ale v této restauraci, byť ne zrovna levné, to bylo opravdu hnusné. Dala jsme si pomalu pečenou kachnu se zelím a knedlíkem. Tak za prvé - kachna byla tuhá a tak trochu bez chuti, což bych ještě zkousla, ale to, že byla téměř studená, to opravdu promiňte, ale tohle si nedovolí ani obyčejná hospoda! Knedlíky byli vyschlé a okoralé a taky nebyli zrovna teplé, jediné zelí bylo mírně ohřáté. Takto si teda oběd nepředstavuji a už vůbec ne novoroční. Můj manžel měl nějakou zvěřinu, kde teda maso bylo tak tuhé, že se skoro nedalo pokousat a taky říkal, že chuťově to dobré nebylo.
Další věc byla ta, že když jsem šla na WC v tomto 3* hotelu s restaurací, tak na toaletě nebyl papír. Také bylo zajímavé, že na zdi byla krabička s pytlíky na vložky, ale nebyl tam koš - takže? Další skvělá věc byla ta, že jsme všichni pojedli, vypili snad uplně vše, na stole nezbylo nic, ale na servírku, jsme museli čekat více jak půl hodiny, než přišla a my, jsme ji tedy mohli oznámit, že zaplatíme.
Ještě jedna pikantnost nakonec - restaurace byla téměř prázdná a když přišli hosté, tak servírka je natlačila přímo za náš stůl, kdy se ke stolu do židlí nemohli hosté skoro dostat a my jsme se pak nemohli dostat od stolu. Přitom bylo všude kolem spoustu volných stolů...

Takže tohle místo už nikdy víc, nedoproručuji!

Poděkujte uživateli Petra Z.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hotel Westend, si také prohlíželi