TripAdvisor

“Negentlemanské jednání”
Recenze Lebeda

Lebeda
Recenzováno: 28. září 2019

Jídlo výborné, bohužel od prvního kontaktu s námi pánská obsluha včetně majitele jednala s despektem. I když na kontě nemáme miliardy, tak jsme stále platící hosté. Vrcholem bylo, když jsme jako jediné z celé restaurace musely jít zaplatit k pokladně, potupně do řady...Přijely jsme si užít dámskou jízdu a tohle jsme opravdu nečekaly. Víme, že už tam podruhé nezavítáme, ale o to asi panu majiteli šlo.

Poděkujte uživateli Vera_Kopecka.

Recenzováno: 20. září 2019 prostřednictvím mobilu

Jednoznačně - jedno z nejlepších jídel, které jsme v poslední době ochutnali. Krásné klidné místo, skvěle vyvážené chutě. Připlatíte si, ale cena naprosto odpovídající kvalitě. Doporučujeme.

Poděkujte uživateli annasS3386WS.
Recenzováno: 19. září 2019 prostřednictvím mobilu

Krásné prostředí, jídlo vynikající.
Obsluha milá, příjemná.
Nicméně, chtít za karafu vody 85,- Kč je si myslím mimo mísu.
Při placení se pan majitel neváhal zeptat na spropitné a to je také mimo etiketu...

Poděkujte uživateli 272janh.
Recenzováno: 27. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Super obsluha, jídlo bez chyb, spokojenost. Prostředí pohodové, ceny odpovídají kvalitě služeb a jídla.

Poděkujte uživateli D16MWtom_s.
Recenzováno: 27. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Prostředí krásné, obsluha víceméně milá. K pití limonáda, chuť neodpovídala, jen obarvená voda s cukrem. Do velké krásné karafy bylo nastrčeno plastové brčko úplně zbytečně. Jídlo obyčejné, luxusně servírované ale chuť nezajímavá. Malé porce za velké peníze.

Poděkujte uživateli elliejetady.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Lebeda, si také prohlíželi

Špindlerův Mlýn, Krkonošský národní park

Už jste navštívili Lebeda? Sdílejte své zkušenosti!