“Skvělá volba.”
Recenze Rafariz

Rafariz
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Díky předchozím pozitivním recenzím jsem si raději rezervovali stůl den předem a dobře jsem udělali, v sobotu byla v poledne restaurace plná. A moje recenze bude pokračovat ve chvále- obsluha velmi milá, vstřícná, vzhledem k naší první návštěvě zde jsme dostali podrobné informace ohledně jednotlivých pokrmů. Salát s granátovým jablkem naprosto famózní ,stejně jako nudle s hovězím masem a plněné knedlíčky -taštičky. Lahůdky. Vynikající byl i zelený čaj v krásné stylové konvičce. Moc jsme si pochutnali a určitě se vrátíme.

Poděkujte uživateli Miroslava H.

Recenzováno: 21. listopadu 2019

Bylo to o víkendu jedno z mála míst, kde se podařilo (se štěstím) ukořistit stůl. Stálo to za to. Mají poměrně jednoduché menu - cca 6 jídel. Ale klasika - pilav, pak různě upravené nudle s výraznou omáčkou a perfektní salát s granátovým jablkem. Chutnalo mi + byli velice ochotní a milí.

Poděkujte uživateli tajemnyM.
Recenzováno: 9. září 2019 prostřednictvím mobilu

Velice zajímavá kuchyně. Salát s granátovým jablkem byl velice dobrý, zajímavá chuť. Obsluha moc milá a pozorná. Mohu jen doporučit!

Poděkujte uživateli Jana L.
Recenzováno: 6. července 2019 prostřednictvím mobilu

Famózní jídlo a milá obsluha. Co víc si přát. Navíc jen kousek od historické části města Tábora. Skvěle vychlazené pivo je už jen bonus k vynikajícím pokrmům ujgurské kuchyně. Určitě se sem brzo vrátíme.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli karol_nav120.
Recenzováno: 16. června 2019

Na doporučení odsud jsme se rozhodli navštívit tuto restauraci a dát si oběd. Dali jsme si jednu porci taštiček s dýní, jako předkrm a poté nudle Boso. Jídlo bylo báječné. Na radu pana majitele, jsme využili i kyselý přeliv a ostrou pálivou pastu a jídlo bylo ještě báječnější... Doporučujeme stoprocentně. Milé prostředí i velmi milá obsluha. A jídlo fantastické!!!

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli evazuz.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Rafariz, si také prohlíželi

Tábor, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Rafariz? Sdílejte své zkušenosti!