“Vyborná večeře”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 2. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Doporučuji, skvělé ceny. Obsluhuje tu mladá a moc pěkná slečna. Ještě jsem dostal mínus za to, že na ni furt čumim, místo toho abych si vychutnával ten výbornej řízek!

Datum návštěvy: leden 2020
2  Poděkujte uživateli mojm_rm408.

Recenzováno: 20. listopadu 2019

Dne 20.11.2019 jsme po delším čase zašli do restaurace Škochův dům v Táboře v místě bydliště. Byli jsme velmi rozladěni z obsluhy. Objednané 2dcl bílého vína Veltlín bylo servírováno v nekalibrované sklenici a objem od pohledu neodpovídal množství 2 dcl. Při reklamaci servírka u baru přelila víno do jakési skleničky- údajně o objemu 2dcl- a pak víno zpět přelila do původni sklenice, u níž nebylo zřejmé, jaký má objem. Objednané pivo Plzeňský prazdroj bylo servírováno ve sklenici Budvar. Při placení jsme požadovali platbu kartou, jelikož útrata činila požadovaných více než 300,-. Servírka nám řekla, že jsme to měli říct dřív. Sama se nás ovšem nezeptala, jak chceme platit, tudíž jsme očekávali, že se zeptá až při placení, jako všude jinde. Zaplatili jsme a dodatečnou kontrolou účtenky jsme zjistili, že nám bylo účtováno za 2dcl bílého vína Veltlín 70,-, tedy 35 á 1dcl místo 25,-. Přivolaná obsluha( stále stejná obsluhující) se zeptala, co zase je a sdělila nám, že je to tak v pořádku, neboť se jednalo o Svatomartinské víno. Žádné Svatomartinské víno jsme si neobjednali a podle nápojového lístku jsem objednali Veltlín rozlévaný v ceně 25 á 1 dcl. Servírka nám bez omluvy naštvaně hodila na stůl 20,-. Jídlo bylo slušné, pouze u přítele téměř studené u mne zase horké.

1  Poděkujte uživateli DagBret.
Recenzováno: 14. října 2019

Na náměstí je mnoho restaurací v různých cenových relacích. Vybrali jsme tuto a určitě jsme nelitovali. Menu bohaté, všichni jsme si moc pochutnali.

Poděkujte uživateli zdenkastankova.
Recenzováno: 30. května 2019 prostřednictvím mobilu

Venkovní posezení moc pěkné. Jídlo moc dobré a za skvělé ceny. Obsluha byla nepříjemná a neochotná..

Datum návštěvy: květen 2019
1  Poděkujte uživateli julierezkova.
Recenzováno: 27. května 2019 prostřednictvím mobilu

Jídlo na poměrně slušné úrovni, velmi dobrá domácí limonáda. Velikým handicapem je ale obsluha - 3 lidi na poměrně malé množství hostů,přes to jízlivé neochotné chování obsluhujícího číšníka, číšnice milá, ale prakticky nebyla schopná realizovat objednávku pro 7 lidí, i když si vše kontrolovala - přehodila celé objednávky dvou stolů, 1 jídlo přinesla, až když ostatní dojedli, na polévky zapomněla, přinesla je až po hlavním chodu. Myslím, že v podniku v centru města na historickém náměstí by nemělo na takovéto služby být místo.

Datum návštěvy: květen 2019
3  Poděkujte uživateli Cidlra.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Škochův dům, si také prohlíželi

Tábor, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Škochův dům? Sdílejte své zkušenosti!