Recenzováno: 9. července 2015

navštívili jsme hotel Palcát a můžeme jen doporučit. Ubytování je sice pěkné, čisté, ale nezapře, že se jedná o hotel z 80.let miulého století.Je však plně vyhovující.Vše vám nahradí místní restaurace, kde jídlo potěší nejen oči, ale hlavně váš žaludek.Rovněž hotelové welnes je velice příjemné a krásné
Návštěvo hotelu vřele doporučuji

• Datum pobytu: srpen 2014, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Ladal L.
Recenzováno: 5. dubna 2015

Hotel odpovídal třem hvězdičkám. Měli jsme předem objednanou večeři na určitou hodinu i předem vybrané menu, které bylo výborné. Jenom mě zklamalo, že ne při úplně plné restauraci jsme i tak čekali 30 minut na pití, i když o nás věděli, a dalších 15 minut na předkrm. Bohužel co mě nejvíce zklamalo byla příšerná vzduchotechnika. Byli jsme ubytovaní v 6. patře, ale i tam byl cítit odér z kuchyně, dokonce i v pokoji. Takže jsme se vraceli domů uzení, smažení a pečení... Jinak co se týká snídaně a wellness, tak tomu nebylo co vytknout. Jen musíte počítat s tím, že ve wellness občas zahlédnete obnaženého pána nebo dámu, kteří chodí do sauny.

• Datum pobytu: leden 2015, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Iraem.
Recenzováno: 18. ledna 2015 prostřednictvím mobilu

Hotel se na slevomat.cz prezentoval jako 4*, ale je 3*. Chybi proto detaily, ktere clovek ocekava-pantofle ve wellness, v restauraci bylo u vecere zakoureno, protoze v kuchyni pry delali maturantum pizzy, v recepci bylo prozmenu zakoureno, protoze je vedle kuracky koutek atd. Obecne vzduchotechnika je tragicka.

Datum pobytu: leden 2015, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Mare D.
Recenzováno: 12. ledna 2015

Personál na recepci, v restauraci i ve wellness je fantastiký.
Slečna na check inu byla fantastická, všechno nám perfektně vysvětlila a byla extrémně milá, stejně tak recepční při check outu, která nám zajistila i odložení zavazadel ač to není běžně poskytovaná služba.
Snídaňový bufet je poměrně chudý, zaskočilo nás oschlé ovoce. Restaurace Illusion je velice příjemná, menu je pestré a jídla opravdu dobrá.
Pokoje jsou malé ale útulné, televize má pouze základní nabídku českých programů, zahraničních programů má nesčetně.
Wellness mohu též vřele doporučit, i když cesta od výtahu k wellness vede kolem otevřených dveří do kasina a do bowling baru.

• Datum pobytu: leden 2015, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Ettelwen.
Recenzováno: 23. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: duben 2018, cestoval(a) v páru