Recenzováno: 17. dubna 2017

Hotel polohou na dobrém místě, je to kousek od staré části města. U hlavní silnice takže celou noc z venku křičeli opilci, nejspíš je tam více hospod či nonstop..za to ale hotel nemůže. Hotel venku ošklivý, ale vevnitř pěkný..příjemně zařízený. Pokoje maličké, česté. S personálem jsme byli spokojeni, na recepci v restauraci i na bowlingu se všichni usmívali a byli vztřícní. V hotelu i na pokoji wifi zdarma - docela rychlé připojení. Snídaně byly v pořádku - výběr ze studené i teplé kuchyně, pouze bych přidala druhy salámů a sýrů, každý den to samé, obyčejná šunka a eidam..Bohužel nás zklamaly večeře. Byly jsme na pár dnů v hotelu na voucher, který jsme dostali jako dárek, to podle nás ale neznamená, že nás budou šidit na jídle. Dvouchodová večeře byla vždy polévka, každý den ta samá, na to že to byl vývar tak bez masa a zelenina nebyla čerstvá ale z pytlíku ze zmražené zeleniny totálně rozvařená. Druhý chod byla vždy porce 150g masa či hermelínu (100g) s přílohou dle mého stejné gramáže, maso vždy udělané moc, kuchař nepoužívá sůl ani jiné koření. Přítel si vybral z 5ti jídel, co jsme si měli vybrat tortilu s kuřecím masem a zeleninou, na talíři dostal tortilu, která po rozkrojení byla plná zelí a sem tam masa..na chuť nechutnou. Měli jsme i po těchto večeřích hlad, dokupovali jsme si vždy dezert abychom se dojedli. Čekali jsme v takto prezentovaném hotelu, že se dobře a chutně najíme. Bohužel se snaží na hostech s voucherem pres slevové portály vydělat..

Datum pobytu: duben 2017
Poděkujte uživateli suchae.
Recenzováno: 27. března 2017

zaměstnavatel mě poslal na služební cestu a ubytoval mě v tomto hotelu, je dobře situován, v zásadě v centru města, to, že je to nevábná budova by vlastně ani nakonec nevadilo, to co bylo strašné byla čistota pokoje, špatné matrace na posteli, mizerné povlečení a šmucig koupelna, to fakt nechápu, co bylo fajn, byli lidi na recepci

Datum pobytu: březen 2017
1  Poděkujte uživateli pavel717.
Recenzováno: 23. března 2017

Bydlela jsem zde na obchodn cestě a byla to jedna velká katastrofa. Tak jak se hotel prezentuje vůbec neodpovídá skutečnosti. Restaurace je moc pěkná, ale jídlo bylo absolutně bez chuti, takže velké zklamání. Pokoje malé a bylo by potřeba trochu více dbát na úklid. Už nikdy více, přístě rozhodně zvolím jiný hotel.

Datum pobytu: prosinec 2016
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli verunka765.
Recenzováno: 16. února 2017

Jedna ze zastávek na výletě s přítelem bylo krásné historické město Tábor, kde jsme jsme se ubytovali v hotelu Palcát. Hotel Palcát jsme vybrali zejména pro jeho dostupnost. Staré město, přehradní nádrž, památky a vše co jsme potřebovali bylo kousek. Z hotelu jsme byli příjemně překvapeni. Na recepci nás čekalo milé přivítání, pokoje útulné a dokonce jsme si mohli po náročné cestě odpočinout zdarma ve whirlpoolce. Komplet wellness působilo velice příjemně, čistě a pohodově. V restauraci jsme si dali skvělou večeři, obsluha taktéž velice příjemná. Součástí hotelu byl i bowling a bar BarBar, na které už ale naše síly bohužel nestačily. Rozhodně máme v plánu se někdy vrátit a prozkoumat vše pořádně.

Datum pobytu: únor 2017
Poděkujte uživateli mia111685.
Recenzováno: 11. února 2017 prostřednictvím mobilu

V tomto hotelu jsme se ubytovaly s kamarádkami přes slevový portál, kde jsou nádherné fotografie a hotel by prezentován velmi dobře. Realita je však taková, že se hotel nachází v budově socialistického stylu. Recepční není příjemná. Pokoje jsou zrekonstruovány, jsou čisté, účelové. Wellness centrum se nachází v suterénu, kde jde cítit zápach z dezinfekce a při našem pobytu jim došly župany, prostěradla jsou z nekvalitního materiálu, v páře ani saunách není žádný éterický olej, takže příliš nevoní a ve vířivce se tvoří neobvyklá pěna. Obsluha je velmi příjemná a profesionální. Jídlo v restauraci v rámci voucheru je ubohé, menší porce, nedochucené. Měly jsme tortilu se zeleninou, což znamenalo zelí s mrkví. Snídaně bez celozrnného pečiva, pouze základní suroviny bez doplňování. Mají zde výborné víno a sekt. Celkově na nás pobyt nepůsobil útulně a příjemně.

Datum pobytu: únor 2017
1  Poděkujte uživateli monikak865.