“Radostný zážitek”

Thir - vinny bar, bistro a penzion
Popis: Vinný bar Thir je ojedinělým konceptem nabízejícím přírodní, naturální a biodynamická vína převážně ze zemí Střední Evropy. Věříme ve spontánně kvašená vína, vyrobená bez zbytečných zásahů. Právě taková vína přinášejí pravdivou informaci o místě svého původu a schopnostech vinaře. Můžeme se pyšnit osobní znalostí většiny nabízených vinařů i daných regionů.
Recenzováno: 3. ledna 2020

Skvělé jídlo (křehký nízký roštěnec, krásné dýňové rizoto), příjemná a rychlá obsluha, výborné pivo Obora, radost.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Jan V.

Recenzováno: 27. října 2019

Obsluha výborná, pití a servis úžasný... Na jídlo jsme se těšili a nevadilo nám si za něj připlatit, bohužel jsem si dala kuřecí roládu se šťouchaným bramborem ( nazváno to bylo jinak něco jako brojler ...) Ale takové jídlo si může každý udělat doma. Nic co by mě ohromilo, naopak, moc mi nechutnalo a maso bylo suché, moc mi nevonělo a šťouchaný brambor s pár bylinkami také není žádný gastro zázrak.. Přítel měl burger, nic co by urazilo ale určitě jedl lepší. Moc mě to mrzí očekávali jsme mnohem více.

Poděkujte uživateli jananovakova1991.
Recenzováno: 18. října 2019

Perfektní kuchyně a nejlepší vína. TOP restaurace v Táboře. Obsluha perfektní. Opravdu gastro zážitek. Pptraviny mají pouze od místních farmářů.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Jana M.
Recenzováno: 8. září 2019 prostřednictvím mobilu

Neskutecna restaurace, ktere pusobi v Tabore jak zjeveni! Vyborna jidla, naprosto bez chyby, krasny interier, super obsluha. Neni co dodat, snad jen at tu lidi oceni co tu maj za klenot a chodi sem o sto sest!

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli jane345623.
Recenzováno: 16. srpna 2019

Dvě - tři jídla, ale všechny suroviny od přesně definovaných dodavatelů z okolí, takže, když jste z okolí nebo to tu znáte, tak víte, že např. dodavatel bylinek ze z farmy Mlýnec skutečně dodává bylinky z krásného políčka uprostřed luk a lesíků v ještě panenské přírodě. Chuťově velmi zajímavé, i když ne vždy úplně ztotožněno. A podtrženo : vynikající - lokální pivo z minipivovaru Obora, dvanáctka Ježibaba je koncert.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Petr K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Thir - vinny bar, bistro a penzion, si také prohlíželi

Tábor, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Thir - vinny bar, bistro a penzion? Sdílejte své zkušenosti!