“Večeře”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

Tradiční Třeboňské kapří hranolky se šťouchanými bramborami a koprovou omáčkou. Hodně dobré! K tomu milá obsluha a tradiční Třeboňské prostředí.

Poděkujte uživateli 774magdab.

Recenzováno: 27. září 2020 prostřednictvím mobilu

První návštěva na vaše doporučení a stálo to za to ;) Odcházeli jsme spokojení a příjemně naladění ;) obsluha byla příjemná, jídlo i limonády výborné;) pravda trochu jsme se prohli u placení ale rybí polévka, kapří hranolky i hovězí byli skvělé doporučujeme

Poděkujte uživateli veronikav290.
Recenzováno: 15. září 2020

Rybí hranolky top. Jinde jako guma. Rybí polévka výborná. Spokojenost!
Velmi milá obsluha. Příjemná atmosféra.

Poděkujte uživateli anela5.
Recenzováno: 10. září 2020 prostřednictvím mobilu

Dle recenzí jsme navštívili při pobytu v Třeboni místní restauraci, která se specializuje na ryby. Obsluha moc milá, jídlo do 15 minur, jako pozornost k jídlu předkrm v podobě pomazánky z uzených ryb. Jídlo výborné. Restaurace sice dražší, ale poměr cena /kvalita odpovídající.

Poděkujte uživateli karol_nal2017.
Recenzováno: 27. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Na tuto restauraci jsme se velmi těšili a bylo proč. Opravdu skvělé jidlo, servis i prostředí. Doporučujeme navštívit.

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli Liskova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Šupina a Šupinka, si také prohlíželi

Třeboň, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Šupina a Šupinka? Sdílejte své zkušenosti!