Recenzováno: 31. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Vybaveni koupelny (konkrétně pokoj č.222) dvě prázdná a jedno plné nepěnící mýdlo, pokoj celkově tmavší a menší, ale čistý. Personál u snídaně vždy mily a usměvavý,to bylo velke plus. Obsah snídani fajn. Celkově průměrné.

Poděkujte uživateli barboran326.
Recenzováno: 29. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Velmi příjemný hotel, profesionální personál, úžasné dámy na recepci, zvlášť děkuji p. Hajkové za milé vystupování. Jídlo je naprosto famózní, dlouho jsem si tak nepochutnala. Děkuji moc za to, jak báječně jsme se u Vás měli, vůbec se mi nechce odjet.

Poděkujte uživateli _rkap547.
Recenzováno: 26. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Moc jsme si to uzili, personal profesionalni, vzdy vitali s usmevem, pokoje ciste, vonave a dost velke a hotel je umisten na nejlepsim miste. Urcite doporucuji a radi se zase nekdy vratime, bylo to moc fajn!

Poděkujte uživateli AnetaFis7.
Recenzováno: 22. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

V hotelu se nám moc líbilo, byli jsme spokojení s pokojem, personálem a hlavně s restaurací a barem. Poloha hotelu je ideální, jen v noci trochu hlučno z venkova. Můžeme všem doporučit, v Třeboni bylo fajn.

Poděkujte uživateli KamilaJohan.
Recenzováno: 21. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Poloha hotelu je v centru města, vše je velmi blízko dostupné. Blízký rybník, nedaleký zámek a jiné pamětihodnosti města. Ubytování byo pohodlné, strava byla velmi chutná, služby na velmi dobré úrovni. Hotel mohu doporučit.

Poděkujte uživateli ivansZ7287LL.