Tripadvisor
Třeboň
Recenzováno: 4. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Po doporučení od kamarádky jsem se zastavil v této restauraci.Na první pohled zaujal zajímavý a chytře řešený interiér.Na své si zde přijdou jak milovníci ryb tak masa.Velmi mi potěšil vinný lístek,kde byly i láhve z vinařství Gala.Ale jelikož jsem byl sám a další den musel podávat výkony na kole, zvolil jsem rozlévaný veltlin z Rakouska, který byl fajn a za rozumnou cenu.Pokud budete mít čas nebo úplně nespěcháte, určitě tato restaurace stojí za návštěvu.

Datum pobytu: červenec 2019
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Jan Š.
Recenzováno: 15. července 2019

Kdyby šlo dát ještě vyšší hodnocení, udělám to.
Restaurace: nejlepší v Třeboni. Moderní kuchyně, gurmánský zážitek.
Ubytování: čisté, komfortní, koupelna prvotřídní.
Masáže: nadstandardní, doporučuji po cyklovýletu :-)

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Miroslav Z.
Recenzováno: 18. března 2019

Od začátku do konce pobytu bylo vše perfektní a my jsme si prodloužený relaxační víkend opravdu užili. Paní na recepci byla nesmírně milá a vždy nám poradila a vyšla vstříc. Procedury jsou na profesionální úrovni a personál lazebny vždy příjemně naladěn. Už teď hledáme termín na příští návštěvu.

Datum pobytu: březen 2019
Poděkujte uživateli Anetxx.
Recenzováno: 12. ledna 2019

Rádi bychom poděkovali za velmi milý a vpravdě relaxační pobyt v tomto penzionu. Relaxační nejen co se týče masaží a koupelí, ale zejména velmi vstřícné pohostinnosti všech, kteří se o náš pobyt starali. Po celou dobu vládla příjemná a klidná atmosféra. Velmi též oceňujeme a děkujeme za vstřícnost k našemu štěněti, které jsme měli sebou. Třešničkou na pomysleném dortu je vynikající zdravá kuchyně Restaurace Bilý jednorožec a milá obsluha pana Václava.
Apatrmán je prostorný, čistý, lazebna nabízí mnoho procedur, z nichž jsme některé vyzkoušeli. Restaurace nabízí výtečná jídla a bohaté snídaně. Oblíbili jsme si zde pečený žitný chléb a výběr domácích pomazánek.
Rádi se brzy vrátíme.

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli Magdaléna B.
Recenzováno: 21. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Oáza klidu, pohody a velmi přátelského personálu.
Penzion mě velice překvapil.
Úžasná lokalita (přímo v centru města), čistota, pohodlí a veškerý personál velmi vstřícný a milý.

Toto je penzion kam se budu vracet a rozhodně doporučuji k návštěvě :-)

Parkovací místo si rozhodně rezervujte předem.

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli PavelKo.