Tripadvisor
Třeboň
Hledat
Recenzováno: 30. prosince 2019

Děkujeme Bílému jednorožci za úžasný pobyt při kterém jsme byli hýčkáni naprosto ve všech ohledech. Vynikající snídaně, večeře, které neměly chybu, výborné masáže a doslova zážitkový Magic Floating se saunou. Dokonalá recepce a čistý, pohodlný pokoj byly už jen třešničkami na dortu. Několik dní relaxu před Vánoci - dokonalé! Doporučuji dámám rituál "Cukrový vánek" a bylinkovou koupel. Velmi milé byly župany na pokojích. Jediné, co bych možná vylepšila, je prázdná lednička na pokoji. Kdyby uvnitř byla nějaká Cola a minerálka, případně pivko pro manžela, tak bychom si asi mysleli, že jsme skoro v ráji. Ještě musím vyzdvihnout kuchyň, byla skvostná a šišky s mákem mi připomněly dětství, protože takové uměla jen moje máma.

Tip ohledně pokoje: V létě bych si asi nevybrala pokoj vedle terasy pro kuřáky.
Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Ronina77.
Recenzováno: 6. listopadu 2019

Skvělý penzion, dobrá kuchyně. Snídaně a večeře byly perfektní. Přiměřená cena - kvalita služeb. Penzion poskytuje masáže, bohužel nebyl čas je vyzkoušet. Příště, když se zastavíme - vyzkoušíme. Nevýhodou penzionu je, že nemá vlastní parkoviště u penzionu. Autem musíte za poplatek stát na vzdáleném parkovišti.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli cestovatel1930.
Recenzováno: 10. října 2019

Penzion s lazebnou v centru Třeboně mohu jen doporučit. Poloha u brány směr rybník Svět je strategická a výhodná i pro případné cyklisty (střežený prostor na kola je k dispozici v průjezdu). Ubytování je na velmi dobré úrovni, servis také. Kdo se rozhodne využít lazebny, neprohloupí. Na závěr bazén se slanou vodou, podvodní reprodukcí relaxačních zvuků a hudby je paráda. Po dohodě je možno parkovat na místní "modré zóně" , snad i v zadním traktu. Ale je to v klidu.
Jediným negativem, zejména v létě, je večerní hluk z ulice, jsou li okna otočena směrem k bráně, dole procházející posilnění turisté se holt moc nekontrolují. Daň za luxusní lokaci. Ale dá se zavřít okno a pustit klimatizaci. Tak to je jen taková poznámka.

Tip ohledně pokoje: Klidnější bude asi výhled k pivovaru Regent, který sousedí přes zahradu
Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Petr M.
Recenzováno: 20. srpna 2019

Penzion je skvělý svým standardem, který ve srovnání s ostatními rozhodně není běžný standard. Obsluha je milá a vstřícná, pokoje hezké, ale co je fakt vynikající je právě ta lazebna. Na masáže si moc nepotrpíme, ale aroma horká vana s odpočinkem, nebo mrtvé moře je perfektní. Snídaně jsou bohaté, káva perfektní. Ke zlepšení by bylo dobré vyřešit směs aroma olejů z lazebny na vysoké chodbě vzduchotechnikou, kde to úplně nevoní, což je asi jedinou výtkou.
Parkování auta i kol bylo super.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli 242lud_kf.
Recenzováno: 4. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Po doporučení od kamarádky jsem se zastavil v této restauraci.Na první pohled zaujal zajímavý a chytře řešený interiér.Na své si zde přijdou jak milovníci ryb tak masa.Velmi mi potěšil vinný lístek,kde byly i láhve z vinařství Gala.Ale jelikož jsem byl sám a další den musel podávat výkony na kole, zvolil jsem rozlévaný veltlin z Rakouska, který byl fajn a za rozumnou cenu.Pokud budete mít čas nebo úplně nespěcháte, určitě tato restaurace stojí za návštěvu.

Datum pobytu: červenec 2019
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli Jan Š.