“Vynikající ”

Restaurace Bílý jednorožec
Popis: Tato moderně, ale stylově pojatá restaurace je nejnovější součástí komplexu Penzionu a lazebny Bílý jednorožec v Třeboni, který se stává vyhlášeným a vyhledávaným místem návštěvníků tohoto lázeňského města. Nachází se v nově zrekonstruované části objektu a svým čistým a vkusným designem Vás osloví a vytvoří příjemnou kulisu jak pro pracovní oběd, tak pro příjemné setkání s rodinou či přáteli. Nabídka restaurace vychází z tradiční české a rybí kuchyně, ale ta je pojata neotřele, vkusně, odlehčeně a hlavně velmi chutně. Na své si přijdou i ti, kteří preferují zajímavá jídla bez masa. Našim krédem je čerstvost a maximální využití lokálních a faremních produktů. Kromě základních surovin, které dovážíme například z farmy Mláka či pstruhařství Mlýny, si veškeré ingredience vyrábíme sami. Náš tým pod vedením šéfkuchaře Martina Macha velmi dobře ví, že dobré jídlo není jen zážitkem gurmánským, ale i vizuálním. Kromě stálého menu, které se sezónně obměňuje, u nás naleznete denní a speciální nabídky či v samostatném lístku jídla vymyšlená přímo pro Vaše děti.
Recenzováno: 17. října 2020 prostřednictvím mobilu

Opravdu dobrá volba restaurace je vynikající. Jídla mají šmrnc. Dali jsme si ryby kachnu vše bylo výborné desert také obsluha příjemná prostředí pěkné.

Poděkujte uživateli rhorejsek.

Recenzováno: 10. října 2020 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navštívili na doporučení.
Měli jsme celé Menu ( předkrm,hlavní chod, dezert ... ) vše výborné, skvěle servírované. Obsluha milá a ve všech směrech profesionální. Za mě nejlepší restaurace v Třeboni. Děkujeme a at se daří!!

Poděkujte uživateli lubo_m571.
Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

Nejskvělejší večeře ( krůtí prso s fazolkami a skvělými brambory,kamarádka luxusního candáta s máslovou chilli omáčkou a opečené brambory)po dlouhé době,milá a ochotná obsluha, skvělé pivo!

Poděkujte uživateli 774magdab.
Recenzováno: 28. září 2020

Nadstandardně příjemná a nevtíravá obsluha. Vynikající kapří polévka ze standardního jídelních lístku a skvostný candát s houbovou omáčkou z denní nabídky.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Vladimír K.
Recenzováno: 25. září 2020 prostřednictvím mobilu

"Úplně nejvíc nejlepší"
Velice jsme si pochutnali na candátovi a kaprovi. Příjemné prostředí, pozorná a sympatická obsluha. Restauraci doporučujeme. Rezervace vhodná.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli martinw157.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Bílý jednorožec, si také prohlíželi

Třeboň, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Bílý jednorožec? Sdílejte své zkušenosti!