“Krásné prostředí a výborné jídlo”

Vinařství Šílová
Popis: Na vinicích v Mikulovské vinařské podoblasti pečujeme s láskou a úctou k přírodě o každý hrozen a vyrábíme špičková vína. Nabízíme ubytování, restauraci a na náměstí v Mikulově vinotéku s výběrem těch nejlepších vín.
Recenzováno: 7. října 2020

Restauraci jsme objevili náhodou a byli jsme moc mile překvapeni. Moc hezký prostor s vnitřním i venkovním posezením, víceméně ihned v centru. Výborné jídlo (dančí hřbet a koprovka), výborné víno a velmi milá obsluha. Při příští návštěvě Mikulova určitě opět zavítáme.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Jana V.
lucienohynkova, Marketing v zařízení Vinařství Šílová, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. října 2020

Dobrý den, Jano, mockrát děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo. Koprovka patří mezi naše nejoblíbenější pokrmy, takže skvělá volba. Budeme rádi, když se u nás zase zastavíte třeba na skleničku. Budeme se těšit! Krásný den

Recenzováno: 27. září 2020

Vytvořil jsem telefonicky rezervaci a v den návštěvy jsem si nebyl jist časem. Zašli jsme tam a dozvěděli jsme se, že rezervaci určitě mít nemůžeme. Prý tam mají od 4 uzavřenou společnost. Takže za mě nikdy více !!!

Poděkujte uživateli vojt_chb436.
lucienohynkova, Marketing v zařízení Vinařství Šílová, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. září 2020

Dobrý den, za vzniklé komplikace se moc omlouváme. Chybou vnitřního procesu nebyla obsluha dostatečně informována a dostal jste špatnou informaci, kterou nenapravil ani náš telefonát s potvrzením rezervace.
Uděláme vše pro to, aby se podobná situace více neopakovala. Děkujeme za pochopení!

Recenzováno: 18. září 2020

Krásné nově zrekonstruované vinařství s úžasnou restaurací a velmi příjemnou rodinnou atmosférou - vhodné na komornější i větší akce.

Poděkujte uživateli dagmarg179.
lucienohynkova, Marketing v zařízení Vinařství Šílová, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. září 2020

Dobrý den, děkujeme za krásnou recenzi. Budeme se na Vás těšit příště!

Recenzováno: 16. září 2020

Byli jsme nadšeni z výborného vína i jídla a také z nádherného místa. Moc mi chutnalo Rulandské šedé. Určitě se zase vrátíme!

Poděkujte uživateli michaelakB9693NZ.
lucienohynkova, Marketing v zařízení Vinařství Šílová, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. září 2020

Hezký den, Michaelo, moc děkujeme za příjemná slova. Budeme se na Váš těšit příště!

Recenzováno: 16. září 2020 prostřednictvím mobilu

Ochutnal jsem včera grilovaného jesetera a byl jsem zcela okouzlen. Je to prostě chuťový a designový zážitek Děkuji

Poděkujte uživateli hchkrdtnaeiouy.

Dobrý den, děkujeme za pochvalu. Náš jeseter je na menu nový a mezi zákazníky je velmi oblíbený. Děkujeme a budeme se na Vás těšit příště!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Vinařství Šílová, si také prohlíželi

Mikulov, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Vinařství Šílová? Sdílejte své zkušenosti!