“Chutná jídla, rezervace nutná”
Recenze Drogerka

Drogerka
Recenzováno: 7. října 2020

Díky své skvělé poloze v centru na náměstí a také skvělému jídlu, je rezervace místa nutná. Se všemi objednanými jídly jsme byli moc spokojeni a také dezerty zde mají výborné a velký výběr.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Jana V.

Recenzováno: 29. září 2020 prostřednictvím mobilu

Fantastická vepřová panenka s pepřovou a liškovou omáčkou, fazolky s naprosto úžasnou slaninou, potom machiatto a fíková tartaletka. Všechno opravdu vynikající, prostředí krásné, obsluha milá a rychlá. Rozhodně stojí za návštěvu a opakování.

Poděkujte uživateli Fraj80.
Recenzováno: 15. září 2020 prostřednictvím mobilu

Jedna z nejlepších liškových omáček, které jsem za poslední dobu měla! Celkově je restaurace dobře situovaná, má hezké zázemí, obsluha je úžasná, jídlo je super a výběr vína veliký. Jediné mínus je to, že mají venku málo míst na sezení.. nicméně doporučuji!

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli terezanebodavid.
Recenzováno: 26. srpna 2020

Dnes jsme si na nasi dovolene na morave udelali vylet do Mikulova, rozhodne nedoporucuji tamni navstevu zamku! Museli jsem si jit zpravit naladu jidlem, a musime uznat, ze takhle dobre jsme se nenajedli uz pekne dlouho!! Jidlo od predkrmu po dezert pres vino a piti naprosto top! Ven jsme se sice kutaleli a cestou nahoru k autu pekne narikali, ale stalo to za to!

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli lidunkab.
Recenzováno: 24. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Tak sem chodíme velmi rádi, nejen, že mají výborné domácí limonády, ale opravdu se zde dá najíst. Pivo by mohlo mít větší výtoč, aby chutnalo, ale jinak super. Za dezerty trošku nereálné ceny, to by se mohli polepšit.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli katulkat.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Drogerka, si také prohlíželi

Mikulov, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Drogerka? Sdílejte své zkušenosti!