Velmi příjemné

Recenzováno: 21. srpna 2020
veru_novotna
Hallstatt, Rakousko

Recenzováno: 22. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Bylo to velmi přínosné a příjemné a víno bylo dobré. Nejdříve ochutnávka přímo na vinohradech s krásným vyhledem a zakončení v malém sklípku. Určitě doporučuji

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli annanases.
AnnaHavlic, Vlastník v zařízení Wine Tours Moravia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. října 2020

Děkujeme, Aničko! :-)

Recenzováno: 21. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Pokud chcete prožít tradiční moravské odpoledne, wine tours je správnou volbou. S kamarády jsme se rozhodli tzv. na poslední chvíli a zážitek stál opravdu za to. Milá paní průvodkyně Anička nás odvezla mezi vinice, dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí nejen o pěstování vína a okusili cca 15 vzorků vína. Zakončili jsme zážitek degustací a ochutnávkou tradičních pokrmů - od salámků, přes sýry až po výtečnou brusinkovou paštiku. Úplné grandfinále byl test našich čichových buněk, kdy si naše skupina nevedla vůbec špatně.

Datum zážitku: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli veru_novotna.
AnnaHavlic, Vlastník v zařízení Wine Tours Moravia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. srpna 2020

Díky moc, Veru, za hezká slova. Jsem ráda, že jste si to užili! Budu vás dávat v aroma testu za příklad! :-)

Recenzováno: 3. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

S manželem jsme si dopřáli romantický pobyt pro dva na 3 dny od Wine Tours Moravia...a byl to pro nás nezapomenutelný zážitek. Poznali jsme Pálavu úplně jinak, než jak jsme ji znali doposud. Průvodkyně Anička se o vše postarala a my si jen užívali. Vřele doporučujeme!!!

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli kajkaStr.
AnnaHavlic, Owner v zařízení Wine Tours Moravia, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. srpna 2020

Děkujeme za pochvalu!:) Jsme moc rádi, že jste si to užili ❤️ Mějte se krásně!

Recenzováno: 27. července 2020

Naše první dovolená doma v ČR, kterou jsme si „nechali zorganizovat“ a dobře jsme udělali. Skvělý výběr míst s úžasnými výhledy na Pálavu, pohodlná přeprava, výborná vína a v neposlední řadě velmi přátelští a pohoví lidé, kteří se o nás starali. Vřele doporučuji.

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli DomisekV.

Děkujeme! Taková slova vždy potěší! Mějte se krásně a budeme se těšit třeba někdy příště...

Recenzováno: 6. července 2020

Luxusní zážitek! Výlet na Pálavu s Aničkou a Maxem naprosto předčil naše očekávání. Určitě služeb Wine tours Moravia zase využijeme!

Datum zážitku: červen 2020
Poděkujte uživateli 22karela.

Moc děkujeme za slova chvály! Ceníme si toho! Mějte se krásně.