Recenzováno: 3. prosince 2018

Nelze mít mimořádná očekávání v dané cenové kategorii, lokalita je skvělá, bezplatná parkovací karta příjemný bonus, čistota pokulhává, matrace zralé na výměnu, wi-fi funkční. Na jednu noc na služební cestě asi vyhovující nicméně na týdenní pobyt na dovolené bych si asi představoval jiné místo.

Datum pobytu: listopad 2018
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli JanStrnad.
Recenzováno: 9. září 2018

Strávili jsme zde týden v srpnu, jezdíme do malých penzionu v podobných cenových relacích a obvykle jsou splněna naše očekávání. Býváme celé dny na výletech, takže nám stačí pohodlná postel a funkční a čistá koupelna s WC. Postel s nebesy jsme brali jako bonus a těšili se na osobitý a opečovávaný rodinný penzion. Jenže realita byla jiná. Plusem penzionu je poloha nedaleko centra Mikulova, v ulici a přilehlém parkovišti jsme měli díky kartě parkování zdarma. Dalším plusem byl pěkný vzhled zadního domku, kde jsme bydleli, a našeho pokoje, to jsme byli skutečně natěšení. Jenže, pohodlné spaní se nekonalo, matrace byly proležené a tuhé pružiny tlačily, když se jeden z nás na posteli otočil, tak toho druhého spolehlivě vzbudil. A díky pěknému jezírku pod okny jsme měli v pokoji permanentně komáry, odjížděla jsem nepříjemně poštípaná. Co se týče koupelny a WC, to byla pro nás dost nepříjemná zkušenost, bez okna s nefunkčním ventilátorem, všudypřítomný zápach z odpadu, neodtékající umyvadlo, ze kterého se vracel odpad, plíseň v rozích, rezavé topení, a celkově dlouhodobě nedostatečný úklid.Nechtěli jsme ztratit výletní den tím, že budeme řešit jiné ubytování, takže jsme to přežili, ale je jasné, že sem už se vracet nechceme. Sdělila jsem své připomínky majiteli, celou dobu našeho pobytu byl mimo Mikulov, ale ani týden po dovolené nemám jeho vyjádření.

Tip ohledně pokoje: Náš pokoj byl v zadním domku nahoře, pokoj č.4
Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli IrenHa.
Recenzováno: 9. června 2018 prostřednictvím mobilu

Jsme tu v Mikulove na jednu noc. Poloha je uplne super, primo u namesti.. vybava spatna, natoz ze jsme na Morave, tak tu neni ani sklenice na vino ani otvirak na lhve coz docela kazi dojem. Zvlast kdyz noc stoji 3500 kc, za stejne penize ve Valticich (adalbert) lixusno byt i s nespressem. Tady nic. Plus vas vzbudi vse.. a nezastinene okna.. skoda.. misto krasne

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli Michalstadler.
Recenzováno: 17. srpna 2015

Ubytování v bývalé synagoze přímo pod zámkem s rádoby romantickým dvorkem, lehce agresivním byť maličkým psem, personálem zcela bez zájmu o úklid pokojů, plísní v koupelně a obecným nepořádkem. Lokalita super, dům super, penzion ovšem nikomu doporučit nemůžu.

Datum pobytu: září 2014
Poděkujte uživateli Aleš S.
Recenzováno: 21. července 2015

V Mikulově jsme hledali levné ubytování a s penzionem Fajka jsme byli spokojení. Na delší pobyty jsme náročnější na kvalitu a radši si připlatíme, ale jelikož jsme celý den nebyli na pokoji, tak nám to bohatě stačilo. V pokoji bylo čisto, uklizeno, menší koupelna a WC taky ok. V koupelně se nám pokazila sprcha a pán ji dal hned opravit a ještě nám nabídli půjčení kol zdarma, ale toho jsme bohužel nemohli využít, protože jsme měli plný program. Penzion je hned v centru, velká výhoda.

Datum pobytu: srpen 2014
Poděkujte uživateli hanak913.