“Výborný oběd na dovolené ”
Recenze Sojka & spol.

Sojka & spol.
Možnosti stravování: Snídaně, Rezervace
Možnosti stravování: Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 13. října 2020 prostřednictvím mobilu

V rámci dovolené jsme se zde s přítelem zastavili na obědě a oba jsme byli moc spokojeni. Výborná,poctivá kuchyně a moc milý personál. Pozitivně hodnotíme i výběr vegetariánských jídel. Určitě můžeme jen doporučit.

1  Poděkujte uživateli 340hanaz.

Recenzováno: 13. října 2020

Restauraci opravdu stojí za to navštívit!! Nejen výborné jídlo, ale i ochotný a milý personál!! V době kdy se bojuje v Covidem a kdy vláda stěžuje podmínky pro živnostníky a zaměstnance, tím, že zavírá, omezuje provoz, musíme napsat, že personál byl velice vstřícný, usměvaví. Jídlo nás naprosto dostalo!!
To, že personál neměl roušku nám vyvovovalo.
Děkujeme a držíme pěsti ✊!!

Poděkujte uživateli alexandrasU6336CQ.
Recenzováno: 13. října 2020

Jídlo i víno už po několikáté vynikající, sice se chvíli čeká, ale stojí to za to. Dnes po upozornění personálu, aby si nasadil roušky, že nám vadí, když obsluhují bez nich, bohorovná reakce, že to mají dovoleno od majitele. Na otázku, zda tedy máme odejít - byli jsme jediní hosté - pokrčení rameny. Za chvíli dorazil rozezlený majitel, bez roušky a z metrové vzdálenosti nás doslova seřval: když se vám nelíbí, že nemáme roušky, tak sem nechoďte, proč chodíte do restaurace, když se bojíte o zdraví! Manžel poznamenal, že snad platí nějaká pravidla. A vy taky nemáte roušku, řval majitel na manžela, který měl plnou pusu jídla. Ale my právě jíme. No vidíte - vy nemáte roušku, já ji taky mít nemusím. Dobře, budeme si stěžovat jinde, uzavřeli jsme neuvěřitelný dialog. To si zkuste, se mnou není žádná sranda - křikl na nás na rozloučenou. Blbý je, že kvůli lidem jako on se covid lavinovitě šíří a doplatí na to i slušní restauratéři . A až bude muset zítra definitivně zavřít, půjde si pro odškodnění, které zaplatíme všichni.

2  Poděkujte uživateli marierD5206HT.
Recenzováno: 5. října 2020 prostřednictvím mobilu

Úžasný gastronomický zážitek. Byli jsme nadmíru spokojeni, jak s jídlem, tak i obsluhou. Moc rádi navštívíme znovu tento podnik.

Poděkujte uživateli zuzanah547.
Recenzováno: 30. září 2020

Do restaurace Sojka a spol. jsme zavítali na doporučení a udělali jsme dobře. Velmi milá obsluha, výborné jídlo (houbové rizoto, cuketové karbanátky). Krámek v přízemí je také výhodou, museli jsme se tam hned několikrát vrátit! :) :)

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Nikol B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Sojka & spol., si také prohlíželi

Mikulov, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Sojka & spol.? Sdílejte své zkušenosti!