“Otřesná obsluha, nechutné jídlo”
Recenze Aquarium Relax

Aquarium Relax
Kuchyně: Evropská
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Obsluha - blondýna s drdolem, arogantní a drzé jednání, odpovědi " na půl huby", celková neochota. Prostě máte dojem, že jste někoho drsně naštvali, že jste přišli. Jídlo velmi špatné. Slyšeli jsme, že je tam opět nový nájemce. Chtěli jsme zkusit, tak jsme zkusili a děkujeme. U vás už nikdy.

1  Poděkujte uživateli Jana K.

Recenzováno: 19. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Moc jsme si pochutnali... obsluha vzorna, jídlo výborné. Prostředí čisté
Chválíme restauraci a doporučujeme dále.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Jitka N.
Recenzováno: 16. října 2018

Během víkendu jsme navštívili restauraci a byli jsme spokojeni, ochutnali jsme hovězí líčka a vepřovou pečeni s knedlíkem. Obě jídla byla super. S obsluhou jsme též byli spokojeni.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli gygalka.
Recenzováno: 9. září 2018 prostřednictvím mobilu

Během Mikulovskeho vinobraní jsme zde již potřetí a nic nemá jedinou chybičku.
Dokonalá kuchyně, vlastní dokonalé domácí dezerty, krásné moderní prostředí, příjemné posezení ve dvoře, vynikající víno i burčáček, ale hlavně a především vstřícná, milá a ochotná obsluha... Dělají to tu s láskou... Doporučujeme...

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli honza-nahodil.
Recenzováno: 24. srpna 2018

pokud potrebujete rychly obed, a nechce se vam utracet v centru za pozitkarske speciality. najite se za rozumnou cenu, obsluha je moc mila. dokonce maji poledni menicka, coz je v Mikulove , zda se, nemozne sehnat. Ostatni zatim nepochopili, ze mesto zije diky turismu, a menicka schovavaji jenom pro mistni na objednavku (???!!!) Tihle ne a maji za to plusny bod :-)

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Dita_Malonova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Aquarium Relax, si také prohlíželi

Mikulov, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Aquarium Relax? Sdílejte své zkušenosti!