Recenzováno: 7. října 2020

S apartmánem jsme byli spokojení. Měl moc hezkou terasu s výhledem na Svatý Kopeček. Na snídani se dalo vždy vybrat. Měli luxusní čerstvé rohlíky ze sousedního pekařství. Z teplého výběru bych navrhla nahradit teplou uzeninu (měli jsme jí v nabídce na obě snídaně při našem pobytu) vajíčkem, aby to bylo trochu pestřejší. V kavárně velký výběr vína a mají luxusní škvarkovou pomazánku.

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli Jana V.
Recenzováno: 21. září 2020 prostřednictvím mobilu

Výborná káva, k tomu skvělé zákusky, skvělé víno, k tomu mandličky a sýry s meruňkovou marmeládou. Venku na terase je trošku rušno, je to přeci jen na kraji náměstí, zato uvnitř je úžasný klid. Jak jsme to tu "ochutnali", chodili jsme sem každý den a rozhodně se vrátíme.

Poděkujte uživateli Fraj80.
Recenzováno: 27. července 2020 prostřednictvím mobilu

Ubytování v kavárně se mi líbilo, pokoj byl krásně uklizený a čistý. Obsluha byla moc milá. Na pokoji mi chyběla lednice a elektrická konvice. Snídaně byly slabší, nebyla vajíčka, jen uzeniny a málo ovoce. Umístění kavárny je moc hezké, přímo na náměstí. K dispozici je kuřácký koutek a moc hezké sezení na společné terase. Vybavení pokoje: fén, větrák a Wi-Fi.

Poděkujte uživateli terihruska.
Recenzováno: 16. července 2020 prostřednictvím mobilu

Dali jsme si jen rozlevany Cabernet a pražené mandle ,takže hodnocení nebude obsáhlé, příjemné posezení pod kulisou lehkého jazzu na pěší zóně v Mikulově, příjemná obsluha, dobré vínko...víc jsme nechtěli....

Poděkujte uživateli aldostromboli.
Recenzováno: 16. srpna 2019

Velmi pěkný a útulný penzión, velmi vkusně vybavené pokoje. Snídaně byla dostačující, dalo se vybrat a dobře najíst.
Personál byl příjemný a ochotný.
Parkování na kola je k dispozici.
Trochu dost obtížnější příjezd vozidlem.
Spokojenost. Děkuji.

Datum pobytu: srpen 2019