“Návštěva pekla”
Recenze Restaurace Alfa

Restaurace Alfa
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Návštěva pekla - stary čísnik nas nenavidel od vstupu do restaurace a byl velice neprijemny pri objednavani. Vsude hrozna špína, ty sklenice byly tak upatlane, ze jsme museli pit z lahve, jidlo jedna velka katastrofa, plesniva zeleninova obloha, svickova nepozivatelna a prodavana za svickovou i plicka. Kdyz jsme ji vraceli velmi zapachajicimu retardovanemu cisnikovi, tak na plesnivou zeleninu odvetil "hm". A na svickovou, ze vedle ji meli a chvalili, coz jsme si sli zjistit a urcite to tak nebylo. Po nasem upozorneni na nepozivatelnost, ze radeji zaplatimenas nechali cekat 30 minit na udcet. O wc a te spine ani nemluvim. Zarazi me, ze to hygiena jeste nezavrela. Jak dokaze nekdo parazitovat na tom, ze ostatni jsou dobri a diky tomu plni...

Poděkujte uživateli Peťa F.

Recenzováno: 4. října 2019

Žádný velký gurmánský zážitek, ale dáte si pivo a najíte se. Poměrně rychlá obsluha. Zaženete hlad,ale nepochutnáte si.

1  Poděkujte uživateli josefc911.
Recenzováno: 27. srpna 2019

Od dnešního dne budeme v cizím městě vždy před návštěvou restaurace číst recenze. Recenze přesně kopírují opravdu nepříjemný zážitek z návštěvy Restaurace Alfa v Mikulově. Jako přílohu jsme měli u všech třech porcí shnilý salát,
který měl navíc na stoncích šlem, který má salát, když ho zapomenete ve vodě v lednici a shnije, toto číšník nazýval trochu ovadlým salátem, pstruh byl nedopečený, krvavý. Číšník trval na zaplacení rozjedeného jídla. Příčí se mi používat termín dědek, který se opakuje v recenzích jako červená nit, ale měli jsme opravdu co dělat s velmi arogantním starším číšníkem, nepochybně stejným, jako ostatní recenzenti. Nakonec jsem ztratil nervy a byl nepříjemný i na slečnu číšnici, která byla celou dobu fajn a tímto se jí za nezdvořilost omlouvám. Návštěvu opravdu nedoporučujeme !!

Poděkujte uživateli Miroslav Č.
Recenzováno: 17. srpna 2019

Nejhorší zážitek z Mikulova,když si dáte vypečky se zelím a bramborový knedlík a donesou Vám normální jde snést,ovšem hádka s jakoze majitelem,který Vám nadává do kurev opravdu nechoditttt!!!!!!!Hnůj a neůcta.

Poděkujte uživateli MartinaS3359.
Recenzováno: 15. srpna 2019

Menší vyběr jídel, ale vaří skvěle. Obsluha je příjemná a nenechá Vás ani dlouho čekat. Za mě skvělé!

Poděkujte uživateli Inkognitokritik.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Alfa, si také prohlíželi

Mikulov, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Restaurace Alfa? Sdílejte své zkušenosti!