Recenzováno: 4. srpna 2016

Vše naprosto perfektní! Personál, poloha, vybavení, nádherné a prostorné pokoje. Spa naprosto předčilo moje očekávání. Lidé příjemní a ochotní, animátoři zábavní a rozhodně vás nenechají, aby vás ovládla nuda. U bazenénu spousta lehátek, na pláži to samé. Kvalita jídla a výběr pestrý a servis také super. Můžu jen a jen doporučit! Pokud někdy v budoucnu zase Agadir tak určitě tento hotel!

Datum pobytu: červenec 2016
Poděkujte uživateli nikikam2016.
Recenzováno: 28. července 2016

V hotelu jsem byla již dvakrát :-) podruhé to bylo na přelomu září/října... Počasí bylo nádherné. O zábavu se staral Simon a rozhodně sem se nenudila. Dovolená s ním je plná zábavy .... Díky němu za to stojí do hotelu jet, rozhodně se nebudete nudit.

• Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
1  Poděkujte uživateli Klára H.
Recenzováno: 21. července 2016

Úžasný hotel, skvělá dovolená. Není zde co vytknout. Služby odpovídají. Krásný hotel, velký bazén s tobogány i pláž v blízkosti. Lehátka i slunečníky jak u bazénu tak na pláži zdarma. Moře bylo chladnější, ale s tím člověk musí počítat když jede k Atlantiku. Celkově počasí je tam chladnější než např. v Tunisu. Doporučuji těm, kteří nemají rádi velká vedra :D (byla jsem zde v září, a paní delegátka řekla, že je zde v tomto období nejlepší počasí)...
Hotel nabízí all-inclusive, výborný výběr ze stravy, i dostatek tekutin po 24h., za to velké plus :)
Bohaté večerní programy (i pro děti). Přes den mnoho zábavy (vodní fotbal, aerobic v bazénu, šipky apod.) Hotel leží v blízkosti města Agadir (cca 1km), je zde skvělá promenáda, vhodná pro večerní procházky i nákupy.
Od Ck-Bluestyle jsme byli na výletě na krokodýlí farmu. Doporučuji :) skvělý výlet.
Takže díky :) Výborná dovolená

Datum pobytu: září 2015
1  Poděkujte uživateli sonsonic.
Recenzováno: 9. dubna 2016

Hotel jsme navštívili s 2 kluky ve věku 14 let , takže jsme primárně vybírali hotel kde jsou alespoň skluzavky , aby se kluci zabavili. To hotel perfektně splňuje. Měli jsme all inclusive , takže strava byla po celý den. Jídlo bylo bezvadné , většinou byl i tajin, takže jsme byli spokojeni. Pokoje jsou standartní , s koupelnou a wc. Každý večer v atrium hotelu vyhrávala muzika, takže se večery dali příjemně trávit. Okolí hotelu je standartní takové africké, jen s tím rozdílem , že Agadir je velké město a je kam jít. Byli jsme i na výletech a ty předčili naše očekávání. Maroko je krásná země a na poměry dnešního světa , obzvláště Afriky i bezpečné. Moře resp. oceán je takový ... no na stupnici 1=5 bych dal za 3 . Na diskuzích píšou cestovatelé , že je moře chladné, za nás mělo 23 st.C. Pláž je dlouhá asi 4 km , každý den byl ráno odliv , tak na plážích řádili místní hoši, kteří hráli fotbálek. U hotelové pláže byl klid. Počasí, za 7 dní co jsme v Agadiru strávili , bylo vždy dopoledne zataženo a kolem 23 st.C., většinou se nebe protrhalo až po obědě. Trochu to bylo pro nás zklamání, každopádně se vedra jako jsou v Egyptě , nebo Tunisu nekonala. V ČR toto období bylo tepleji.Pozor jen na všude přítomné prodavače všeho, a nebo různé rádoby fotografy ....za vše chtějí bakšiš a někteří jsou neodbytní.Určitě se do Maroka jednou vrátíme , ale v okolí jsme viděli i lepší hotely ,ale jistě i dražší.

Tip ohledně pokoje: Určitě si vezměte pokoj s výhledem na pláž.
Datum pobytu: srpen 2015
1  Poděkujte uživateli Ales230.
Recenzováno: 7. října 2015

Menší hotel s několika togogány u Atlantického oceánu. Dobré jídlo a skvělá poloha u dlouhé kolonády. Pláž a moře byli čisté, v září pěkně vyhřáté po létě. Pohled na známou horu Kasbah, kam se dá v rámci City Tour zájezdu zajet podívat. Větší Souk - trh pro nákupy, kam lze dojet i taxíkem.

Tip ohledně pokoje: Pokoje převážně s výhledem na bazen nebo na moře
Datum pobytu: září 2015
2  Poděkujte uživateli monazv.