Recenzováno: 28. srpna 2017

Pokoje standartní, rozsah jídla odpovídající all inclusive ve 4* hotelu. Ale personál (mimo recepce) to nejhorší co jsme zažili. Začnu pokojskými - jedna vleze do pokoje sebere všechny osušky a ručníky, uklidí a setře podlahu (to ještě beru). Ale ty ručníky a osušky už roznáší jiná pokojská, ale třeba až za 4-6 hodin, podle toho jak se jí chce. A když se chcete třeba v poledne osprchovat, tak se nemáte do čeho osprchovat. A honit pokojskou po hotelu, hmm... zážitek. A toto se dělo každý den.
Číšníci a obsluha barů hotelu - hrůza děs. To že jsou pomalí a obslouží přednostně domácí klientelu, nad to bychom se povznesli. Ale to, že Vám u oběda/večeře přinesou pro 3 lidi místo tří pití jenom dvě a víc se s Vámi nebaví, to už je něco.
Požádat je v průběhu dne o láhev obyčejné vody znamenalo se obrnit trpělivostí. Prostě Vás ignorují a až na velký nátlak Vám možná vyhověli a to ještě polovičatě. Chcete dvě vody - milostivě Vám dají jednu, atd.
Je to na delší "povídání".
Prostě to nejhorší co jsme zažili. !!!!NEDOPORUČUJI!!!!
Pro nás to byly vyhozené peníze.

Datum pobytu: srpen 2017
Poděkujte uživateli kazimirm2017.
Recenzováno: 24. srpna 2017

Hotelů jsem projela už pěknou řádku a nejsem přehnaně náročná, ale co nám předváděl personál hotelu Amadil byla celkem katasrofa.

Pokoje jsou hezké, nové, pohodlná postel, tichá klimaticaze, hezká koupelna. Pokoj kazí pouze dveře, jsou slaboučké a je vše z chodby hodně slyšet. Nám trochu protýkal záchod a oprava po nahlášení spočívala v ručníku kolem záchodu. Teklo to trochu, tak jsme to neřešili. Jenže tím to vše začalo. Hotel měl obazenou cca polovinu, spíš trochu pod a u bazénu ani u moře nebyly ručníky! Ani jeden den, a když už byly - odevzdané od lidí, co od bazénu odešli. Plavčík s nimi odešel na cca 10 minut, pak se se složenými vratil a vítězoslavně nám je přinesl, že je jako sehnal.
Jídlo, chuťově to ještě šlo, ale pravidleně nebyla restaurace otevřena tak, jak měla - 20 minut není problém. Jídla nedostatek, talíře, při otevření restaurace a nahrnutí se cca 30 lidí, už nebyly. Pití - roznášejí číšníci, každý má na starost tak 5-6 stolů. máte štěstí, pokud si vás po 5 minutách všimne a objedná a ještě větší štěstí máte, když se za další čtvrthodinu napijete. Přísahám. Pokud mu nedáte denně bakšiš, tak prostě nic nepijete. A i s bakšišem mu to trvalo 7 minut. Pokud si chcete dát odpolední kávu a číšníkovi se zrovna nechce, tak došlo. A jsou naktolik drzí, že za 20 minut potkáte němce s hrníčky a vám opět řekne, že neni. Tak kde ho oni vzali? Nevim. Když jsme ale viděla hygienu, nejen kávovaru ale i kolem sklenek na baru, už jsem si radší nic nedala.
Uklizečky neumí vyměnit ručníky, buď nevymění vůbec nebo vám je vezmou a od dopoledního úklidu do 18h večer za nimi chodíte, že chcete ručníky. Tak dostanete jeden pro tři lidi. Bohužel hotel stojí na personálu a tenhle spadl z jiné galaxie.

Plusem je vlastní malá jako pláž v hotelovém areálu, kde vstup hlídá hlídač, takže nemusíte hlídat věci na pláži a přesto jste na písku na lehátku a koukáte na moře. Aquapark pro děti i dospělé, skluzavky super, plavčík byl u bazénu po celou dobu provozu.
Poloha v cdntru je taky super a rozhodně doporučuji navštívit místní trh! Je obrovský a nádherný! Koupíte tu všechno, usmlouváte na směšnou cenu. Já smlouvala jen jednou, vždycky si už o pro nás směšnou částku řekli. Doporučuji koření a klidně i oblečení, stojí pár korunek a katastrofa to není, naopak.

Datum pobytu: květen 2017
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli PetulkaGregi23.
Recenzováno: 10. srpna 2017

Dovolenou v hotelu Amadil jsme si maximálně užily.Jen nám nevyšlo počasí a celý týden byl opar,kromě jednoho dnu.Jinak hotel úžasný,jídlo vynikajíci (neustále doplňované), ocenily jsme dostatek pití,které jsme si mohly brát s sebou na pokoj i na pláž. Personál byl vynikajíci a Maročtí animátoři velmi přátelští a vymýšlející program pro děti i dospělé celý den. Pokoj jsme měly každý den krásně uklizený a pláž byla naprtosto fantastická a vlny úžasné.Oceán nás překvapil krásně teplou vodou a pozvolným vstupem. Za nás nejlepší dovolená

Datum pobytu: červenec 2017
3  Poděkujte uživateli Lucie R.
Recenzováno: 1. srpna 2017

Super hotel super jídlo vřele doporučuji. Město a tržiště také perfekt. Jen ten opar malinko narušil jinak perfektní dovolenou. Lehátek a ručníků dostatek jak u bazénů tak u oceánu, pití vždy vychlazené točené pivo a bez front.

Datum pobytu: červenec 2017
6  Poděkujte uživateli Leoš B.
Recenzováno: 11. června 2017 prostřednictvím mobilu

Na dovelené jsme byli začátkem června. Počasí bylo trochu nevyzpytatelné, kdy ze sedmu dnů bylo asi tři dny slunečno, pak spíše pod mrakem. Hotel je velký a prostorný, pokoje nádherné a čisté. Jídla je vždy dostatek, jen se občas opakuje. Čekejte spíše mnoho druhů zeleniny na různé způsoby, než nějaké masové hody. Personál byl milý, nicméně občas musel člověk chvíli čekat, ale to se dalo pochopit, jelikož by zrovna Ramadán a Maročané už vyhlíželi večer své první jidlo dne. Bazén parádní, tobogány jsou milým zpestřením. Animátoři také akční. Pláž čistá a písek jemný. Moře spíše bouřlivé, tudíž žádné potápění, ale spíše skákání a blbnutí ve vlnách. Kolem pláže vede krásná promenáda, která je vhodná na ranní nebo noční procházky.
Jen se člověk musí trochu obrnit a mít pevné nervy, protože místní prodejci všeho možného jsou opravdu otravní. Všeho všudy jsme si dovolenou s přítelkyní užili a určitě můžeme doporučit.

Datum pobytu: červen 2017
1  Poděkujte uživateli Rychlin.