Recenzováno: 1. srpna 2016

Jeli jsme od Blue - Style a já i moje přítelkyně jsme absolutně spokojeni. Hotel včetně celého komplexu je naprosto úžasný. Čistota, ochotný a neustále se usmívající personál je jen zlomek z celkových pozitivních pocitů. Soukromá pláž byla každé ráno připravena a nachází se jen kousek (30 metrů) od hotelu. Stačí pouze přeběhnout promenádu. Bazén a doplňující aktivity vždy skvěle připraveny a to i v součinnosti naší animátorky Terezky. Z jídla, které je v podstatě evropské si vybere opravdu každý, hromady ovoce, zeleniny, pečiva, dresinků, salátu, masových směsí apod. Někteří se však stěžovali na malý výběr což nám přišlo opravdu absurdní, protože doma nikdy takový výběr v ledničce mít nebudou. Náš delegát Ondra naprosto super člověk, vše zařídí a bez problému poradí. A jeho zájezd do Marakeše byl exkluzivní. O historii Maroka ví víc než 90% maročanů. Bohužel maročané jsou národ takových nímandů. Ve městě mají nepořádek ale na každém rohu opakují, jak jsou hrdí a jak je Maroko krásná země. Krásná je ale je v ní nepořádek a opravdu velký. Nicméně tento zájezd doporučujeme na 100%

Datum pobytu: červenec 2016
Poděkujte uživateli Patrik C.
Recenzováno: 29. června 2016 prostřednictvím mobilu

Starší hotel, nicméně se slušným vybavením a především vynikající polohou.
Pokoje s pěkným vybavením, příjemný personál hotelu na recepci i v dalším službách hotelu.
Jednodušší, ale chutná kuchyně.
Moře s pozvolným vstupem, široká písečná pláž.
Kousek od centra a obchodů, mezi hotelem a pláží je pouze pěší promenáda .

Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
3  Poděkujte uživateli Kejroo.
Recenzováno: 27. června 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel je krásný, pokoje prostorné a moderní. Co se týče úklidu, tak probíhal každý den (čisté ručníky, župany atd.). Většina personálu ochotná, ale našli se i nepřijemní jedinci. Pláž čistá a udržovaná, bohužel nám chybělo WC a bar. Jídlo strašné, každý den to stejné dokola a malý výběr. V okolí spousta restaurací. Bazény krásné a prostorné, vnitřní vyhřívaný bazén za poplatek.

Datum pobytu: červen 2016
1  Poděkujte uživateli Sára V.
Recenzováno: 25. června 2016

Nemohu nez pochvalit za rychlost pri ubytováni do deseti minut jsem mela pokoj.hotel cisty uklizeny.nejake nedostatky zde byli ale nic strasneho.Naramky opravdu nepouzivaji .Ručniky vymeni kolikrat za den potrebujete bez problemu.Jidlo neni tak pestre jako v Egypte nebo Tunisu v peti hvezdickovem hotelu ale vybtar se opravdu da.Bar u bazenu take bez problemu kava,cocacola,tonik,voda,pivo,vino,michane napoje ,odpoledne sendvic,hranolky,palacinky.Tento hotel mohu doporucit

• Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
2  Poděkujte uživateli Lenka L.
Recenzováno: 8. června 2016

Moderní a čistý hotel s klidnou atmosférou, leží hned na krásné široké pláži a kousek od centra i od letiště. Jídlo v restauraci opravdu výborné, široký výběr, překvapilo mě, že podávali i vepřové. Pokoje jsou příjemně vybavené, postele pohodlné, koupelna a záchod jsou odděleně. Jen balkon je na můj vkus trochu menší, ale člověk na něm stejně moc času netráví. Až na neochotu a ne zrovna profesionální přístup některých členů obsluhy v restauraci a v baru u bazénu můžu tento hotel vřele doporučit.

Datum pobytu: květen 2016
Poděkujte uživateli Zuzana B.