TripAdvisor
Agadir
Hledat
Recenzováno: 30. září 2019

Hotel je spíše pro nenáročné. Vše základní je k dispozici. Stojí blízko pláže, ale počasí je všelijaké. Ze 7 dnů svítilo slunce pouze 2 dny a další dny byl ,,opar" a mrholilo. Jídlo v hotelu bylo více ovocné a zeleninové, masa v nabídce moc nenajdete. I tak se dalo vždycky něco vybrat. Číšníci moc nestíhali uklidit a připravit nové stoly. Při večeři jsme dostali kolikrát pití už po večeři, ale není se čemu divit při takovém množství hostů. Úklid pokoje nebyl zrovna radostný. Pokoj jsme si nechali 2x uklidit i za ,,bakšiš" stál úklid za prd a od té doby jen červená cedulka. Do konce pobytu raději bez úklidu. Na dveřích jsme měli červenou cedulku a zrovna jsme byly v pokoji když se nám snažil do pokoje dostat jeden ze zaměstnanců. Upozorňuji na dveřích byla červená cedulka NERUŠIT a pan se bez zaťukání snažil dostat do našeho pokoje. Když přítel otevřel, zaměstnanec byl již na cestě chodbou jinam, měl modré sako, které nosili spíše číšníci občas recepční! Zřejmě zkoušel pokoje, které jsou špatně dovřené. Určitě neměl oblečení pokojské nebo uklízeče, kteří nosili šedé. Rozhodně neměl právo se nám dobývat do pokoje, kde vysela červená cedulka a ani nebyl uklízeč či pokojský... Tohle rozhodně otrávilo celou dovolenou. Obávat se jestli se nevzdálíme z pokoje a někdo se zaměstnanců nás vykrade!!

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Anciii100.
Recenzováno: 23. září 2019

Průměrný hotel se standardními službami. Dalo by se zapracovat na čistotě pokojů. Strava v rámci All inclusive byla spíše průměrná-pouze snídaně obědy a večeře, žádný odpolední snack. Bar u bazénu prakticky bez nápojů, pouze výdej ručníků. Poměrně zvláštní počasí, na pobřeží velmi často mlhy až do odpoledních hodin. Osobně bych se podruhé nevrátil.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Michal S.
Recenzováno: 20. srpna 2019

Příjemný hotel, zahrnuje vše potřebné, vhodný pro rodiny s dětmi. Jidlo velmi dobré, zelenina na všechny způsoby, pro vybíravé k dispozici vždy těstoviny a pizza. Ráno vždy džusy čerstvého ovoce. Je dobré si na začátku pobytu vyhlídnout číšníka a dát mu bakšiš a stůl máte vždy připravený a jistý. Pláž dostupná přes nádhernou promenádu, lehátka vždy bez čekání a rezervací. Pláž nádherná, čistá, jemný písek, pozvolný vstup, voda průzračná. O víkendu je pláž zaplněna místními, kteří nehlučí, nedělají nepořádek a rozhodně nikoho neobtěžují. Hotelová pláž je ohraničena lanem, za které cizí nesmí a všichni to respektují. Nenechte se zmást, že v Africe je vedro - vzít si s sebou oblečení na chladné dny, pobyt na začátku srpna dopolední teploty 15 až 17 stupňů, dva dny dopoledne mrholilo. Personál i domorodci vstřícní a milí, všude bezpečno. V okolí možnost mnoha výletů. Celkově doporučuji.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Jana Š.
Getaway22990916149, Responsable relations publiques v zařízení LABRANDA Les Dunes d'Or, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. srpna 2019

Hello,

Thank you so much for your detailed feedback about your stay in LABRANDA LES DUNES D'OR .We are delighted that you have given us the chance to show our warmful hospitality and the high quality of service, we are delevering.

We can not wait to welcome you back for another fun stay.

Best regards,
Guest relations service

Recenzováno: 11. února 2019

Poloha nedaleko centra, možností pro cestovatele dostatečně, nevyhovující stravování, minimální výběr jídel, zcela nevyhovující kapacitní možnosti jídelny, jinak má hotel slušné zázemí, all incl. zcela obyčejné, bez překvapení

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli radek69.
Recenzováno: 26. listopadu 2018

V hotelu jsme byli na konci září 2018. Moc se nám dovolená líbila. Jídlo bylo perfektní, velký výběr, kromě pizzy a pasty se jídla neopakovala. Je dobré si vyhlídnout jednoho číšníka a občas mu dát nějaký tuzér, bude se pak o vás vždycky starat a bude na vás čekat připravený stůl. Animátoři super, každý den jiný večerní program, spousta cvičení a her během dne. V areálu jsou dva bazény, jeden velký a jeden menší, spíš k odpočinku. Oceán je hned u areálu, takže paráda. Bývají velké vlny. Počasí tam bývá proměnlivé, často se stávalo, že obloha byla mlhavá a téměř neprosvítalo slunce. Pravděpodobně kvůli tomu, že už byl konec září. Byli jsme s malými dětmi a jediné, co se trochu nepovedlo je, že kromě jednoho mimina tam nebylo jiné dítě. Většinou důchodci, hlavně němci a francouzi. Náš první pokoj se úplně nepovedl, byl na špatném místě, úplně to tam nevonělo a mravenci všude... Na recepci jsme požádali o výměnu a okamžitě jsme dostali nový krásný, voňavý pokoj hned u bazénu. Takže servis perfektní. Určitě se někdy vrátíme zpátky.

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli Vacation384130.