Recenzováno: 5. listopadu 2019

Velice mohu doporučit tento hotel, kvalitní služby, vstřícný personál, bohatá strava, výběr spousty druhů, jak místní stravy, tak mezinarodní, ochotní vůči dětem. Kvalitni služby v hotelu,přímo na pláži. Zábava super, velký výběr drinků a nealko.

Datum pobytu: listopad 2019
Poděkujte uživateli Miroslav B.
Dunes D'Or Reputation, Directeur général v zařízení LABRANDA Les Dunes d'Or, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: před 2 týdny

Ahoj,

Děkujeme, že jste si udělali čas a poslali nám své dojmy po pobytu v našem zařízení.

Je nám potěšením přečíst, že jste zvláště ocenili kvalitu služeb nabízených našimi týmy. Pracují denně, aby našim zákazníkům poskytovali dokonalé služby.
Ještě jednou děkuji za vaše komentáře. Doufáme, že vás přivítáme zpět s námi

Recenzováno: 30. září 2019

Hotel je spíše pro nenáročné. Vše základní je k dispozici. Stojí blízko pláže, ale počasí je všelijaké. Ze 7 dnů svítilo slunce pouze 2 dny a další dny byl ,,opar" a mrholilo. Jídlo v hotelu bylo více ovocné a zeleninové, masa v nabídce moc nenajdete. I tak se dalo vždycky něco vybrat. Číšníci moc nestíhali uklidit a připravit nové stoly. Při večeři jsme dostali kolikrát pití už po večeři, ale není se čemu divit při takovém množství hostů. Úklid pokoje nebyl zrovna radostný. Pokoj jsme si nechali 2x uklidit i za ,,bakšiš" stál úklid za prd a od té doby jen červená cedulka. Do konce pobytu raději bez úklidu. Na dveřích jsme měli červenou cedulku a zrovna jsme byly v pokoji když se nám snažil do pokoje dostat jeden ze zaměstnanců. Upozorňuji na dveřích byla červená cedulka NERUŠIT a pan se bez zaťukání snažil dostat do našeho pokoje. Když přítel otevřel, zaměstnanec byl již na cestě chodbou jinam, měl modré sako, které nosili spíše číšníci občas recepční! Zřejmě zkoušel pokoje, které jsou špatně dovřené. Určitě neměl oblečení pokojské nebo uklízeče, kteří nosili šedé. Rozhodně neměl právo se nám dobývat do pokoje, kde vysela červená cedulka a ani nebyl uklízeč či pokojský... Tohle rozhodně otrávilo celou dovolenou. Obávat se jestli se nevzdálíme z pokoje a někdo se zaměstnanců nás vykrade!!

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Anciii100.

Vážený zákazníku,

Děkujeme, že jste si udělali čas a podělili se s námi o své pocity ohledně svého pobytu. Komentáře našich hostitelů jsou pro nás velmi cenné, protože nám umožňují neustále zlepšovat kvalitu našich služeb.

Je nám líto, že vaše zkušenost nesplnila vaše očekávání během vašeho pobytu.

Doufáme, že vás budeme moci brzy přivítat pro nový a lepší zážitek, abychom vám dokázali, že spokojenost našich hostů je naší prioritou.

Pozdravy,

Služba vztahů se zákazníky
O.HIND

Recenzováno: 23. září 2019

Průměrný hotel se standardními službami. Dalo by se zapracovat na čistotě pokojů. Strava v rámci All inclusive byla spíše průměrná-pouze snídaně obědy a večeře, žádný odpolední snack. Bar u bazénu prakticky bez nápojů, pouze výdej ručníků. Poměrně zvláštní počasí, na pobřeží velmi často mlhy až do odpoledních hodin. Osobně bych se podruhé nevrátil.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Michal S.

Vážený zákazníku,

Je nám líto, že vaše zkušenost nesplnila vaše očekávání během vašeho pobytu.

Pozdravy,

Služba vztahů se zákazníky
O.HIND

Recenzováno: 20. srpna 2019

Příjemný hotel, zahrnuje vše potřebné, vhodný pro rodiny s dětmi. Jidlo velmi dobré, zelenina na všechny způsoby, pro vybíravé k dispozici vždy těstoviny a pizza. Ráno vždy džusy čerstvého ovoce. Je dobré si na začátku pobytu vyhlídnout číšníka a dát mu bakšiš a stůl máte vždy připravený a jistý. Pláž dostupná přes nádhernou promenádu, lehátka vždy bez čekání a rezervací. Pláž nádherná, čistá, jemný písek, pozvolný vstup, voda průzračná. O víkendu je pláž zaplněna místními, kteří nehlučí, nedělají nepořádek a rozhodně nikoho neobtěžují. Hotelová pláž je ohraničena lanem, za které cizí nesmí a všichni to respektují. Nenechte se zmást, že v Africe je vedro - vzít si s sebou oblečení na chladné dny, pobyt na začátku srpna dopolední teploty 15 až 17 stupňů, dva dny dopoledne mrholilo. Personál i domorodci vstřícní a milí, všude bezpečno. V okolí možnost mnoha výletů. Celkově doporučuji.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Jana Š.
Getaway22990916149, Responsable relations publiques v zařízení LABRANDA Les Dunes d'Or, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. srpna 2019

Hello,

Thank you so much for your detailed feedback about your stay in LABRANDA LES DUNES D'OR .We are delighted that you have given us the chance to show our warmful hospitality and the high quality of service, we are delevering.

We can not wait to welcome you back for another fun stay.

Best regards,
Guest relations service

Recenzováno: 11. února 2019

Poloha nedaleko centra, možností pro cestovatele dostatečně, nevyhovující stravování, minimální výběr jídel, zcela nevyhovující kapacitní možnosti jídelny, jinak má hotel slušné zázemí, all incl. zcela obyčejné, bez překvapení

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli radek69.