Jardin Majorelle
Č. 1 z 150 zařízení v kategorii aktivity – Marrákeš
Barevná oáza s vůní Francie

Osobnost Yvese Saint Laurenta vtiskla této nevelké zahradě kouzlo, které by vás při návštěvě... přečíst další informace

Recenzováno: 8. března 2020
Otto K
Tanvald, Česká republika
zahrady Majorelle

Krásně upravená zahrada plná palem, kaktusů a sukulentů. Dominuje zde zelená a indigo modrá barva... přečíst další informace

Recenzováno: 6. března 2020
pavelkK328FH

Recenzováno: 27. září 2019 prostřednictvím mobilu

Asi milion turistů v jedné male zahradě a to mimo sezonu. Doporučený čas2 hodiny na prohlidku, jen kvůli cekani. Jinak pěkné. Berbeske muzeum též zajimave

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli 864tom_t.
Recenzováno: 3. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

K tomu není co dodat!Doporučuji tam zavítat,budete nadšeni !Je to oáza klidu a vše v zahradě je krásné a dokonalé

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli prozitkar_mara.
Recenzováno: 30. března 2019 prostřednictvím mobilu

Oaza klidu a nádherná botanická zahrada. Vstupné 70DH. Jen doporučuji přijít včas, od cca 10hodin velká fronta. Unikněte ruchu města a relaxujte v rajské zahradě.

Datum zážitku: březen 2019
1  Poděkujte uživateli MichalF77.
Recenzováno: 15. března 2019 prostřednictvím mobilu

Neuvěřitelně fotogenické místo, krásná modrá budova obklopená tropickými rostlinami. Je zde více lidí, ale zážitek nám to nezkazilo. Vřele doporučuji navštívit tuto botanickou zahradu.

Datum zážitku: březen 2019
Poděkujte uživateli KamilaVrtiskova.
Recenzováno: 13. února 2019

Z této atrakce jsem byla trochu zklamaná. Zahrada je nádherná, sukulenty a květiny krásné a modrá majorelle fascinující. Co je ale fascinující ještě víc je fakt, kolik žen a slečen v těchto zahradách je vymalovaných jako na ples a oblečených do všeho modrého, se zahradou ladícího. Není šance se na něco v klidu chvíli podívat. Doslova záchvaty pózujících "krásek" lovících tu top modelko-instagramovou fotku mi návštěvu totálně znechutila. Je to moc hezká botnická zahrada, dívejte se svýma očima, vštěpujte si vzpomínky, je to zážitek pro vás samotné, ne sledující na sociální síti. Pózovat i u záchodových dveří kvůli jejich barvě je skutečně směšné. Doporučuji jít tam hned ráno, třeba bude prázdněji, my byli cca 16hod, zavírá se 17-17:30 myslím.

Datum zážitku: únor 2019
Poděkujte uživateli Klára H.