Jedinečný zážitek

Chrám je jen blok od Královského paláce. Must see v Bangkoku, překrásná zahrada. Měly jsme štěstí... přečíst další informace

Recenzováno: 7. července 2020
lena_qalik
Praha, Česká republika
Jedním slovem - úžasné!

Recenzováno: 6. srpna 2019
Ve_Zet
Česká republika

Recenzováno: 6. srpna 2019

Nádherný chrám Wat Pho, nejstarší v Bangkoku a jeden z největších v Thajsku! Chrámový komplex s úžasnou atmosférou, 46ti metrovým pozlaceným Budhou, pagodami, krásnou svatyní a tak dále a tak dále! Nezapomenutelné! Pokud zapomenete vhodné oblečení ( zahalená ramena a kolena) před vstupem do chrámového komplexu je spousta příležitostí pro nákup :-)

Datum zážitku: červen 2019
Poděkujte uživateli Ve_Zet.
Recenzováno: 16. května 2019

Fascinující místo. Určitě doporučuji navštívit. Nezapomente se hlavně obléct - nutné zahalené ramena a delší sukně či kalhoty. Rozhodně musíte navštívit.

Datum zážitku: květen 2019
Poděkujte uživateli 29hankah.
Recenzováno: 24. února 2019

Každý, kdo přijede do Bangkoku by měl toto místo navštívit. Je to jedno z nejpůsobivějších míst v tomto městě.

Datum zážitku: září 2018
Poděkujte uživateli CK-HANA.
Recenzováno: 9. února 2019

46m dlouhý zlatý ležící Budha. Pokud Budha leží...již dosáhl Nirvány a umírá. Pro věřící hodně zásadní místo, bylo vidět, že se zde chodí modlit, rozjímat, a místo je pro budhisty ve velké oblibě, a dohromady s davy turistů, to tvoří poněkud přehuštěnou atmosféru, kdy se snažíte rychle se dostat ven, areál ale stojí za to, spousta zajímavých soch, okolí je velmi hezké. Kousek od watu je úžasný květinový trh, schovaný mezi obchůdky s květinami pro duchy. doporučuju...tolik květin jsem snad neviděla..

Datum zážitku: leden 2019
Poděkujte uživateli Ilona C.
Recenzováno: 24. října 2018 prostřednictvím mobilu

Toto místo mě absolutně dostalo, atmosféra je neskutečná, uvolňující. Chrám jsme navštívili až odpoledne a počet osob nebyl neúnosný.

Datum zážitku: říjen 2018
Poděkujte uživateli 910krist_naf.