Jedinečný zážitek

Recenzováno: 7. července 2020
lena_qalik
Praha, Česká republika
Navštívit chrám je povinnost!

Recenzováno: 4. ledna 2020
Max B
Brno, Česká republika

Recenzováno: 7. července 2020

Chrám je jen blok od Královského paláce. Must see v Bangkoku, překrásná zahrada. Měly jsme štěstí, že v době naší návstěvy nebylo moc návštěvníků, takže jsme mohly vše v klidu projít a nafotit bez tlačenic.

Datum zážitku: únor 2020
1  Poděkujte uživateli lena_qalik.
Recenzováno: 4. ledna 2020

Jeden z nejznámějších a nejvýznamnějších buddhistických chrámových komplexů. Spousta věží, věžiček, různých staveb, soch, obrazů aj. V přilehlé kapli obrovská socha ležícího (odpočívajícího) Buddhy. Vstupné 200 BHT/osoba.

Datum zážitku: prosinec 2019
3  Poděkujte uživateli Max B.
Recenzováno: 6. srpna 2019

Nádherný chrám Wat Pho, nejstarší v Bangkoku a jeden z největších v Thajsku! Chrámový komplex s úžasnou atmosférou, 46ti metrovým pozlaceným Budhou, pagodami, krásnou svatyní a tak dále a tak dále! Nezapomenutelné! Pokud zapomenete vhodné oblečení ( zahalená ramena a kolena) před vstupem do chrámového komplexu je spousta příležitostí pro nákup :-)

Datum zážitku: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Ve_Zet.
Recenzováno: 16. května 2019

Fascinující místo. Určitě doporučuji navštívit. Nezapomente se hlavně obléct - nutné zahalené ramena a delší sukně či kalhoty. Rozhodně musíte navštívit.

Datum zážitku: květen 2019
Poděkujte uživateli 29hankah.
Recenzováno: 24. února 2019

Každý, kdo přijede do Bangkoku by měl toto místo navštívit. Je to jedno z nejpůsobivějších míst v tomto městě.

Datum zážitku: září 2018
Poděkujte uživateli CK-HANA.