Big Buddha Temple
Je to blízko a zdarma :-)

Recenzováno: 26. ledna 2020
Tomáš R
Praha, Česká republika
Dechberoucí podívaná

Recenzováno: 23. ledna 2019
Dejny
Praha, Česká republika

Recenzováno: 26. ledna 2020

Tohle není nijak velká atrakce, ale po sanctuary of truth je to asi druhá nejzajímavější atrakce přímo ve městě (pokud vás už unavuje noční život a všudypřítomné masáže, prostituce apod. V okolí pattaye je spoustu zajímavějších a větších turistických atrakcí, jenže je to všechno tak 20 km daleko, což už jen tak nevyřešíte mototaxíkem. Tohle se dá zvládnout pěšky, je to zdarma a není tam moc lidí. V lednu byl Big Buddha v rekonstrukci a koukala mu jen hlava. V jeho bezprostředním okolí je těch soch víc, z kopečku je hezký výhled. Taky se můžete přítomným mnichem nechat po buddhisticku "pokřtít."

Datum zážitku: leden 2020
Poděkujte uživateli Tomáš R.
Recenzováno: 23. ledna 2019

Jelikož nás noční život v Pattayi moc nebral, byli jsme velice potěšeni a překvapeni, že se nám kousek od hotelu skrývalo něco takového. Před schody vedoucí k majestátní soše Buddhy vás ochotně zahalí do šátku, pokud nejste vhodně oblečeni, takže se nemusíte bát, že Vás k němu nepustí. Výstup není náročný a výhled na Pattayu stojí za to. Soch tam je víc, Buddha ovšem dominuje, hlavně za slunečného počasí. Je to opravdu mírumilovné místo k odpočinku, zamyšlení, popřípadě pomodlení.

Datum zážitku: leden 2019
Poděkujte uživateli Dejny.
Recenzováno: 24. října 2018 prostřednictvím mobilu

Hezký výhled na město Pattaya, bez vztupného. Návšteva určitě stojí za to.
Nezapomeňte si vzít dlouhé kalhoty a triko v případě žen.

Datum zážitku: říjen 2018
Poděkujte uživateli penzionag_tap.
Recenzováno: 10. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Vstup volný. Ženy musejí mít zahalená kolena ramena - šátky zde bezplatně půjčují. Za 200THB si zde můžete zakoupit tradiční list, kam můžete napsat svůj vzkaz. Za budhou za dobré viditelnosti je krásný výhled na moře, město a okolí. K budhovi vedlu zajímavé dračí schody, kde Vás vyfotí místní :-) fotka v rámečku nebo v hodinách, je docela hezká památka na okamžiky prožité u zlatého budhy.

Datum zážitku: leden 2018
Poděkujte uživateli Jíťa B.
Recenzováno: 14. září 2016

Místo kde na vás dýchne velká pokora.Krásná procházka,sice do kopce a spousta shodů ale na konci nejen obrovský budha,ale i krásný výhled na Pattayu,cestou na horu ja k vidění i čínská kultůra,Zajímavé jsou i krásné mohyly kde Thajci pohřbívají své blízké.

Datum zážitku: leden 2016
1  Poděkujte uživateli vladimíra k.