skvělý zážitek

prostorné, obrovské, jen v Číně není zvyklem mít otevřené expozice, takže všechno vidíte skrz sklo... přečíst další informace

Recenzováno: 15. října 2018
564alexandra_
Praha, Česká republika
Zakázané město.

Při návštěvě Pekingu nesmíte vynechat. Nenechte se odradit stovky (možná tisíce) turistů. Je to... přečíst další informace

Recenzováno: 14. října 2017
Michaela T

Recenzováno: 16. srpna 2016

Když si dopředu něco přečtete a trochu do sebe dostanete historii Číny, tak vás to určitě okouzlí (stačí film Last Emperor).

Datum zážitku: říjen 2015
Poděkujte uživateli Miroslav R.
Recenzováno: 2. srpna 2016

Udělali jsme chybu,že jsme se Zakázaného města vypravili v neděli,neuvěřitelný dav už při výstupu z metra, a předlouhá fronta než jsme se dostali na první nádvoří,potom už se dav jakž takž rozplyne,jako cizinci jsme měli výraznou slevu na vstupném.Tento velmi rozsáhlý areál je úžasný,všechny stavby září barvami,za dvě tři hodiny toho ale máte dost,je čas jít jinam...

Datum zážitku: květen 2016
Poděkujte uživateli Ludmila B.
Recenzováno: 27. června 2016

Moc pěkná prohlídka. Pořád se vstupujeme branami dál a dál. Hodně zajímavé věci k vidění. Jejich kultura. Prostě nádhera.

Datum zážitku: říjen 2015
1  Poděkujte uživateli petro129.
Recenzováno: 19. června 2016

Nádherný komplex paláců, naprosto splnilo mé očekávání. Vstupné poměrně nízké (na studenta poloviční sleva). Doporučovala bych naplánovat si návštěvu tak na 4 hodiny, na celý den to určitě není.

Datum zážitku: březen 2016
Poděkujte uživateli Anna H.
Recenzováno: 11. dubna 2016

Obrovské a rozlehlé, spousta lidí (víkend). Prakticky na celý den. V areálu je i mauzoleum, tam nás bohužel nepustili s batohem, nevím proč anglicky samozřejmě neuměli :D. Kvůli místu jako je tohle se jezdí do Číny

Datum zážitku: březen 2016
Poděkujte uživateli Tomáš H.