National Orchid Garden
Č. 2 z 1 029 zařízení v kategorii aktivity – Singapur
Přivoň si a kochej se!

Vše, co je v okolí hotelu Marina Bay stojí za shlédnutí. Zahrada orchideií je toho důkazem a vřele... přečíst další informace

Recenzováno: 15. června 2020
lasak2015
Česká republika
Rozhodně musíte vidět

Recenzováno: 9. prosince 2019
Karel S
Praha

Recenzováno: 9. prosince 2019

Orchideje jsou symbolem Singapuru a v zahradě můžete viděs stovky druhů z celého svět. Specialitou jsou kultivary pojmenované po státnících, kteří Singapur navštívil

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Karel S.
Recenzováno: 10. července 2019

Pokud jste zde na více dnů, doporučujeme prozkoumat toto místo. Je to nádherné. Vemte si dostatek vody na pití.

Datum zážitku: červen 2019
Poděkujte uživateli Ivanak336.
Recenzováno: 6. prosince 2016

Úžasné místo, překvapí množství nádherných rozkvetlých orchidejí, neuvěřitelná rozmanitost květů a barev. Přestože je vstup do National Botanic Garden volný, za National Orchid Garden se vyplatí si připlatit. Silný zážitek.

Datum zážitku: listopad 2016
1  Poděkujte uživateli 553karelm.
Recenzováno: 20. listopadu 2016

Osobně mě kytky zase tolik neberou, ale tohle místo je opravdu poutavé. Přítelkyně si jej dokonce dost oblíbila. A když je někdo fanda do focení, tak se tu opravdu vyřádí.

Datum zážitku: listopad 2016
Poděkujte uživateli Michal M.
Recenzováno: 10. října 2016

Zvažovali jsme co v Singapuru navštívit a co vynechat. Botanickou zahradu jsme si vybrali k delší návštěvě a procházce, a nelitovali jsme.
Vyšlechtěných druhů je nespočetně a bavila nás zejména expozice orchideí pojmenovaných po různých celebritách nebo politicích.
Návštěvu této specializované botanické zahrady rozhodně doporučuji.

Datum zážitku: duben 2016
Poděkujte uživateli Nikolavesvete.