“Výborné steaky, dobré pivo”

Golden Prague Pub
Č. 27 z 706 Restaurace v Cuenca
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Absolutně skvělé steaky, všechny 3, BIFE URUGUAYO, T-BONE, TOMAHAWK, KLOBASA TRADICIONAL také, GOULASH HUNGARA rovněž, jen u něj divná kombinace s mačkanými brambory. Pivo jako z malých českých pivovarů (nejblíž asi Únětice). Obsluha by mohla být rychlejší, ale milý úsměv to kompenzuje. Od 15-18:00 happy hours na pivo za 50% ceny, což se při ceně 5$ nám Čechům, co jich stihneme 6, vyplatí. ROZHODNĚ DOPORUČUJI!

Poděkujte uživateli Radek B.
ardigroup, Community Manager v zařízení Golden Prague Pub, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. listopadu 2019

Ahoj Radek B! Jsme vděční za vaši srdečnou návštěvu našeho domu Golden Prague. Jsme rádi, že se vám naše kuchyně líbila a váš upřímný názor na náš zákaznický servis. Nejdůležitější je, že si mohli užít náš vlajkový produkt, naše prémiové pivo. Doufáme, že se brzy vrátíte, abyste zlepšili všechny podrobnosti při vaší další návštěvě.

Recenzováno: 23. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Datum návštěvy: prosinec 2019
ardigroup, Community Manager v zařízení Golden Prague Pub, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. prosince 2019

Recenzováno: 22. prosince 2019

Datum návštěvy: prosinec 2019
ardigroup, Community Manager v zařízení Golden Prague Pub, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. prosince 2019

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Recenzováno: 16. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

ardigroup, Community Manager v zařízení Golden Prague Pub, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. listopadu 2019

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Golden Prague Pub, si také prohlíželi

Cuenca, Azuay Province
Cuenca, Azuay Province

Už jste navštívili Golden Prague Pub? Sdílejte své zkušenosti!