Panama Canal

Recenzováno: 28. února 2018
tom_sO8533EC
Praha, Česká republika

Recenzováno: 28. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Návštěvu doporučuji, i když nejsem fanynka technických památek a děl - tohle je obrovské a musí se to vidět. Navštívila jsem zdymadla Miraflores, nutná návštěva hned po ránu - měli jsme štěstí a zrovna projížděla Queen Victorie, mezi 10-12 hodinou davy lidí a lodě spíše menší...Stojí to za to.

Datum zážitku: únor 2018
Poděkujte uživateli Katu159.
Recenzováno: 28. února 2018 prostřednictvím mobilu

Vřele všem doporučuji. Je potřeba tam byt brzy kolem 9, nebo až kolem 13 hodiny. Taxíkem, Ubrem jsem tam dojel za za 13 dolaru a zpátky autobusem za dolar. :)

Datum zážitku: březen 2018
1  Poděkujte uživateli tom_sO8533EC.
Recenzováno: 12. února 2018

Doporucuji si kanal projet do Colonu a zpet si to projet kolem kanalu vlakem ktery jako by z oka vypadl orient expresu

Datum zážitku: leden 2018
3  Poděkujte uživateli Jiri L.
Recenzováno: 24. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Kdyz jsme přijeli hrozne Lilo, ale jsou na turisty zarizeni. Fotili jsme v suchu oba staré kanály, v dálce i novy spuštěny v roce 2016. Je to krasne technické dílo, které kazdy, kdo prijede da Panama City musi videt.

Datum zážitku: listopad 2017
Poděkujte uživateli femmam2016.
Recenzováno: 12. srpna 2017

Návštěva průplavu je v Panamě prostě nutnost a stojí za to. Součástí je muzeum, kde se dozvíte vše o historii a o technických detailech.

Datum zážitku: červenec 2017
Poděkujte uživateli Petra K.