Dolphinarium
Č. 13 z 70 zařízení v kategorii aktivity – Varna
Malé delfinárium, průměrný program, delší cestu na místo bych si rozmyslel

Lístek se dá koupit před internet za 20lev, focení programu navíc za 5lev i když to pak nikdo na... přečíst další informace

Recenzováno: 10. července 2018
richard-of-leaford
Olomouc, Česká republika
Delfinárium

Recenzováno: 7. srpna 2019
janca_travelling

Recenzováno: 7. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Byla jsem tam se svojí matkou, nádherná podívaná. Delfíni si házeli s námi míč ⚽,zpívali podle not , skákali do obručí ⭕, a dělali všechno možné.... Bavilo nás to a doporučujeme ❤️ mají 6 delfínů a 2 mláďata. Koupila jsem si také zde suvenýr plyšáka, a řetízek skvělá podívaná doporučuji

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli janca_travelling.
Recenzováno: 20. července 2019

Delfinárium a je docela malé a má 4 delfíny a jedno mládě
Program podprůměrný, trval 30 min, z toho pomalu polovina času jen povídání. Paní, co to moderovala nepůsobila moc příjemně.
Ve srovnání s delfináriem v mořských světech je toto vyloženě ubohé i prostředí zastydlo cca v 90 tých letech. Kdo asi viděl delfíny poprvé, tak se mu to asi může líbit. Delfíni jednou proskočí obručí a jednou pinknou to visícího balonu. De facto delfíny ve skoku moc neuvidíte. Pro mě velké zklamání, ani jsem nechtěl věřit na konci, že je to všechno. Vstupné 25 leva a dítě 20 leva

Datum zážitku: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Lidickovic.
Recenzováno: 28. června 2019

Kdo někdy navštívil jiné delfinárium, bude zklamaný. Delfíni předvedou jen pár kousků, většinu show tvoří hloupoučké vtípky s náhodně vybranými diváky. Bylo nám řečeno, že program byl "zhuštěn" z hodiny na 40 minut, ale začalo se pozdě a show trvala sotva půl hodiny. Vše uvádí paní v bulharštině a angličtině, které není moc rozumět. Celá budova už něco pamatuje, bazén je pro delfíny velmi malý, takže toho ani moc předvést nemůžou. Dávám 2 hvězdičky jen pro chuděrky delfíny, jinak to celé stojí za bačkoru.

Datum zážitku: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Dancaks.
Recenzováno: 24. ledna 2019

Dobrý den ,
chtěla bych se zeptat Vás co jste byli ve Varne v delfináriu zda je tam možnost plavat , nebo si pohladit delfíny .

Datum zážitku: červen 2018
25  Poděkujte uživateli Kača R.
Recenzováno: 13. září 2018

Proč lidé stále platí za zneužívání zvířat? Tohle místo je příšerné, delfíni jsou drženi v nevyhovujích prostorech a ten bazén, v kterém probíhá "show" je směšně malý... Moje děti po návštěvě tohoto místa s táborem brečeli, protože byli v šoku a nedokázali pochopit, že využívání delfínů je zábava...

Datum zážitku: září 2018
Poděkujte uživateli TessVo.