Recenzováno: 7. října 2019

Docela dobrá pětihvězda!Docela klidný hotel,lepší mít pokoj s výhledem do zahrady,kde se člověk vyvaruje hluku od animátorů.Všude plno palem,rozlehlá zahrada,krásný bazén,oddělený pro děti.Plno místa.Skvělá kuchyně,služby,čistota!Čistota,ale dost padá když výjdete za hotel,tř.na kafe,nákupy!Blízko je centrum Suisse.Hotel má čistou rozlehlou pláž s lehátky ,stolky a slunečníky,barem pro nealko!Signál wi-fi na pláži se ztrácí!Jinak všude funguje dobře,krom jídelny,ale tam se má jíst!!!

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Toncek B.
Recenzováno: 28. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Nikdy jsem na dovolené nezadala o změnu pokoje,až teď.po výměně jsme se dozvěděli,ze hotel postupně rekonstruují,měli jsme zkratka smůlu.I přestože,ze výměna proběhla celkem bez problému,tak za cely týden nám nebyl doplněny sampon ani mýdlo.Co se týká jídla je to porad to stejne.Stejna omáčka na těstoviny,stejne maso v omackach,stále ryze,hranolky, brambory málokdy.Bazen je krásný na fotky a pohled,ale jinak poměrně hodně tepla voda a celkem špína.Detsky bazén vypadal hezky.Pro mě jako alergika velký problém s popisky jídla..nikde totiž nejsou,takže se musíte ptat.Urcite velké plus je personal,který je usměvavý a milý.Cesta z letiště cca hodinku,podle toho kolik hotelu je po cestě.Areal zahrady a pláže moc hezky.Za pujceni ručníků jsme dávali zálohu 20$,které jsou vratné a ručník vám bez problému každý den vymění za čistý.Spise bych se priklanela k 4*.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli 263ivae.
Recenzováno: 9. července 2019

Tento hotel můžeme vřele doporučit..výborné jídlo, velmi ochotný personál, krásné prostředí.
Velký dík a obrovskou pochvalu chceme poslat animátorovi Chadovi - vždy usměvavý, milý - každý den za námi chodil a pokaždé s námi prohodil alespoň pár vět - pokud se k němu recenze dostane tak ho moc zdraví Czech McGregor a snad se ještě někdy uvidíme :)
Další dík posíláme číšníkovi jménem Hamdi - celý týden se o nás staral u jídla - synkovi každý den nosil čerstvé květiny.
Co se týká ostatních služeb - tak úklid pokojů byl každý den - vždy v pořádku, číšníci v barech, plavčíci a další personál byl vždy příjemný.
Každý den je v hotelu pro děti minidisco a každý den jsou různé programy - karaoke, tombola, atd.
Kousek od hotelu se nachází obchůdky se suvenýry.

Datum pobytu: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli kavitml.
Recenzováno: 25. června 2019

Tento luxusní hotel bych ráda všem doporučila. Strávila jsem v něm týden se svojí dcerou a moc jsme si obě užily jak hotel, tak moře i hotelové bazény. V Tunisku jsme byly poprvé a už teď víme, že se tam opět vrátíme. Všechno bylo perfektní, krásný pokoj s výhledem na celý komplex a moře, všude čisto, báječné jídlo, milý personál, zábavní animátoři. Nemáme co vytknout, snad jen sami sobě, že jsme si v Jaz tour Khalef zaplatily pouze týdenní pobyt. :-) Pokud stojíte o skvělou dovolenou plnou zábavy díky animátorům, kteří jsou skuteční profíci, dejte na naše doporučení. :-) Alena

Tip ohledně pokoje: Volte pokoj ve vyšších patrech s přímým výhledem na moře
Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli AlenaKusakova238.
Recenzováno: 6. června 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel s bazény a vlastním úsekem pláže s lehátky, i vnitřní bazén s fitkem a spa. Standartní pokoje jsou s vanou, aparmá se s obřím sprchovým koutem. Na Tunisko celkem slušná kuchyně.
V barech dost často dochází druhy alkoholu, a to jsme byli mimo sezónu. Do centra je to kousek taxíkem, lepší chytit na ulici, o polovinu levněji, než přes recepci.

Datum pobytu: květen 2019
Poděkujte uživateli 564alexandra_.