Recenzováno: 18. července 2019

Na úvod bych chtěla říct, že jsme neměli vůbec chuť jet do tohodle hotelu po všech přečtených, špatných recenzích, protože jsme nároční a v žádném rozpadlém hotelu jsme určitě nechtěli být.
Přijeli jsme a dostali jsme pokoj ze kterého se mi chtělo brečet. Hnus, špína.. na podruhé byl lepší a nna potřetí nejlepší.. jen bych vytkla plíseň u vany, ale je to prostě tunisko (špinavé)
Okolí hotelu 10/10, jídlo nám také chutnalo.
Nejlepší na tom byli večerní animace a animátoři. Byla sranda, dojemné a nenudili jsme se..
doopravdy se mi odsud nechce pryč...
Myslím že je jen o lidech jakou si tu dovolenou udělají...

Datum pobytu: červenec 2019
2  Poděkujte uživateli Kačenka K.
Recenzováno: 19. června 2019

Tento hotel nedoporučuji pokud ale přeci jen chcete navštívit tento hotel připravte se že budete zklamání podělím se s Vámi o nosí zkušenost.
Navštívili jsme hotel v červnu roku 2019 když jsme vstoupili do hotelové haly byli jsme požádáni o vyplnění ubytovacího formuláře, ten jsem vyplnili odevzdali zaplatili pobytovou taxu 10 euro za 2 dospělé osoby za děti do 12 let neplatíte nic nedostali jsme ani potvrzení o zaplacení, ale jelikož bylo dost pozdě ani jsme to neřešili byli jsme rádi že jsme dostali klíče od pokoje, přesunuli jsme se k pokoji po odemčeno pokoje jsme byli zhrození nic horšího jsem nevydela pokoj s mslinkatym oknem bez balkonu okno směřovalo někam na stavbu v koupelně a v okolí wc voda chyběl nám polštář, ale už jsme to nechtěli řešit děti byli unavení z cesty řekli jsme si že to přežijeme vždyť jde o jednu noc... A ráno to dořešíme s delatatkou.....
Ráno bylo horší než večer ale co půjdeme na snídani a pak hned ven před obědem do dořešíme.....
Jídelna hrůza nevyvetrana místnost preplnena lidmi hrůza....
Nastal čas kdy měla dorazit Delegátka byli jsme tam a s námi dalších 16 naštvaných klientů všichni jsme si stěžovali na jedno a to bylo ubytování delegátka slíbila že to hned vyřeší a šlo se na recepci koukali na nás jako kdyby jsme byli z jiné planety jako co se nám nelíbí po pár dlouhých minutách dohadování jsme dostali lepší pokoje a vida jde to.... Dostali jsme pokoje které dokonce neměli klíč ale kartu tak super dovolená může začít.... A taky začala moře bylo super bazén taky a ty skluzavky super děti si užívali jak už jsem zmínila na začátku vše bylo už super ale to jídlo, pro děti nic moc žádný nekoreneny jídlo nanabidly výběr byl, ale velice omezený a hlavně bylo to samé...
V půlce naší dovolené se nám u bazénu ztratily pantofle dětské a kruh na plavání.... Tak už jsem byla dost naštvaná proč zrovna my.... Takže závěrem vybírejte hotel který má dobré recenze a nesetrete na dovolené. Jsem už určitě ne jsou i lepší hotely. Doufám že Vám moje zkušenost k něčemu bude a hlavně když už budete něco řešit nedejte se stujte si za svým.

Datum pobytu: červen 2019
1  Poděkujte uživateli Katka K.
Recenzováno: 13. října 2018

Létáme do Arabských zemí častěji, ale nejdříve bych chtěla napsat, že jsme měli bydlet v jiném hotelu, který nabízí Exim tour a byl 100 km od hotelu Le Marabout ve městě Nabeul a hotel se jmenuje Kheops.Je to ostuda cestovní kanceláře nabízet takový starý vybydlený hotel se špinavými ručníky na pokoji.Naštěstí paní delegátka Ema byla vstřícná a přestěhovala nás do hotelu Le Marabout.Byl to lepší hotel kde bylo ubytováno hodně turistů z Ruska a podle toho to vypadalo. Ruští turisté a domácí turisté z Tunisu si vždy nabrali plný talíř jídla a nebo dortíků a ovoce, kdyby to aspoň snědli, ale dvakrát do toho dloubli a nechali to být. Na pláži bylo plno chaluh, které uklízeli plážoví hoši dva dny. V moři byli medúzy . Kdybych to měla shrnout, tento hotel je opravdu pro nenáročné a lidi co mluví Arabsky a Francouzsky, protože v hotelu mluvilo anglicky asi jenom 6 zaměstnanců.

Tip ohledně pokoje: V hotelu nemají výtah ,tak je problém pro starší lidi kdyby je ubytovali do vyššího patra.
Datum pobytu: září 2018
1  Poděkujte uživateli Zuzana O.
Recenzováno: 22. září 2018

Tuto dovolenou bych doporučila nenáročným klientům.. Pokoj hrozný, klimatizace dělala rachot a ani pořádně nefungovala, televize vypadala jak z roku 1980 kde fungoval zvuk na jednom kanále kde ale zase nebyl obraz... K bazénu pouštěli i místní Tunisany, což na nás moc velký dojem neudělalo... Jídlo bylo dobré

Datum pobytu: říjen 2017
Poděkujte uživateli Daniela M.
Recenzováno: 9. září 2018

Byli jsme na začátku září a počasí bylo super, moře i pláž -nádhera. Protože největší počet lidí bylo u bazénu kde i probíhali animace u moře byl klid. Pokoj byl čistý a slušný za menší bakšiš na recepci ,umístěný hned za recepcí všude blízko, úklid bez problémů. Výhoda je poloha hotelu, v okolí dost obchodů, takže jsme večer měli kam chodit. Slabší bylo jídlo ale každý si myslím má z čeho vybrat, hlady jsme rozhodně netrpěli.
Co nám asi nejvíc vadilo jsou noční diskotéky z vedlejších hotelů které hrajou prakticky do rána.Naštěstí jsme měli pokoj trochu stranou, ale i tak to docela rušilo.

Datum pobytu: říjen 2017
Poděkujte uživateli Monika L.